ReDragon Quasar GM200 mikrofon
| SKU | 27310 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Datum Izlaska | 01.07.2021 |
| EAN | 6950376776396 |
Nema na stanju
Cena:
5.299 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ReDragon Quasar GM200 mikrofon - promo cena gaming opreme.
Redragon Quasar GM200 je savršen mikrofon za pevanje, gejming, snimanje, Youtube, Twitch, chat na aplikacijama kao što su Skype, Cortana, itd. Visokokvalitetna mikrofonska jedinica, svesmerni, delikatan i bogat zvuk. Kabl sa pletenim USB utikačem, visoko izdržljiv i kompatabilan sa svim desktop računarima i laptopovima. Rotirajuće i sklopivo postolje za tronožac, lako prenosivo. Idealan mikrofon za gaming, podcaste, voiceovers-e, snimanje vokala i instrumenata.

Ključne karakteristike:
- Kompatabilan sa svim desktop računarima i laptopovima
- Idealan za snimanje, Twitch, Youtube i slično
- Vrlo kompatabilan sa aplikacijama poput Skype, Cortana, itd.
Specifikacija:
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Mikrofon |
| Model | Quasar GM200 |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | USB |
| Dužina kabla | 1.5 m |
| Frekvencija | 50Hz-16kHz |
| Impedensa | ~ 2.2 KΩ |
| Osetljivost | -38±3dB |
| Kompatabilnost | PC, laptop |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 27310 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Vrsta | Mikrofon |
| Datum Izlaska | 01.07.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376776396 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
5.299 RSD




Login and Registration Form