| SKU | 29945 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969426656 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Genesis Radium 300 XLR mikrofon - tvoj glas će zasijati!
Novi proizvod iz Genesis gejmerske serije - Radium 300 XLR mikrofon. Razmišljate o pravljenju kanala na Youtube-u ili boljem online streamovanju? Pred Vama je visokokvalitetni studijski mikrofon sa bogatim nizom funkcionalnosti. Jednostavan za korišćenje tako da ga mogu koristiti i početnici i profesionalci. Kompletan set uključuje mikrofon, metalni nosač, anti-shock mount, pop filter i poklopac sunđera! Sve što vam treba za pravi studio. Kondenzatorski mikrofon sa kapsulom stvorenom da uhvati glas u direktnom pravcu i efikasno eliminiđe sve zvukove i pozadinske glasove uz pomoć karioidne polarizacije.

Ključne karakteristike:
- Studijski mikrofon
- Potpuna kontrola zvuka
- Pakovanje sadrži mikrofon, metalni nosač, anti-shock mount, pop filter i poklopac sunđera
- Kardioidna polarizacija
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Mikrofon |
| Model | Radium 300 XLR |
| Boja | Crna |
| Tip | Desktop kardioidni |
| Povezivanje | XLR, Mini Jack 3.5 mm |
| Frekvencija mikrofona | 30 - 16000 Hz |
| Impedansa | 2200 ? |
| Osetljivost mikrofona | -38 dB |
| Dužina kabla | 250 cm |
| Težina | 340 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
| SKU | 29945 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Mikrofon |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5901969426656 |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form