Trust GXT 212 Mico mikrofon
| SKU | 26091 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| EAN | 8713439237917 |
Na stanju
Cena:
2.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Trust GXT 212 Mico mikrofon // Super cena.
Novi proizvod iz Trust-a - Trust GXT 212 Mico mikrofon. Specifičnog retro dizajna idealan je za chat, gaming, pevanje, vlog i drugo. Poseduje odvojivi pop filter za poboljšanje kvaliteta govora. Uz mikrofon dolazi i stalak sa mogućnošću podešavanja ugla. Povezivanje je preko 3.5mm jacka.

Ključne karakteristike:
- Retro izgled
- Idealan za chat, gaming, pevanje, vlog
- Odvojivi stalak
- 1.8 m kabel
Specifikacija:
| Proizvođač | Trust |
| Tip | Mikrofon |
| Model | GXT 212 Mico |
| Boja | Crna |
| Tip | Desktop |
| Redukcija pozadinske buke | Da |
| Povezivanje | Žično, 3.5mm, 1.8 m |
| Odnos signal-šum | 58 dB |
| Otkazivanje eha | Ne |
| Imepdensa | 2200 Ohm |
| Osetljivost | -45 dB |
| Nivo zvučnog pritiska | 115 dB |
| Frekvencija | 50 Hz - 16000 Hz |
| Osvetljenje | Ne |
| Kompatabilnost | PC, laptop |
| Težina | 147 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 26091 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| Vrsta | Mikrofon |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8713439237917 |
| DPI | 10000 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
2.999 RSD



Login and Registration Form