Kingston SODIMM DDR5 16GB 4800MT/s KF548S38IB-16 Fury Impact Black, memorija za tvoj laptop.
| SKU | 38381 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617326154 |
Na stanju
MP cena :
29.499 RSD
28.999 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kingston SODIMM DDR5 16GB 4800MT/s KF548S38IB-16 Fury Impact Black.
RAM memorija od proizvođača Kingston, kapaciteta od 16GB DDR5 sa brzinom od 4800MHz.
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | RAM Memorija |
| Model | Kingston SODIMM DDR5 16GB 4800MT/s KF548S38IB-16 Fury Impact Black |
| Kapacitet | 16GB 4800MT/s DDR5 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38381 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Vrsta | RAM Memorija |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617326154 |
| Memorija | 16GB |
| Tip | SODIMM |
| Osvetljenje | Nema |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 4.800MHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
29.499 RSD
28.999 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form