MSI PRO Z790-A MAX WIFI je matična ploča koja spada u seriju matičnih ploča MSI PRO. Ovaj model matične ploče je dizajniran za podršku najnovijim Intel procesorima i pruža niz funkcija za izgradnju performantnih računara.
| SKU | 51646 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| EAN | 4711377139939 |
Nema na stanju
Cena:
31.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
MSI PRO Z790-A MAX WIFI - matična ploča premium brenda.
MSI PRO Z790-A MAX WIFI predstavlja pravi izbor matične ploče za vaš računar. Ovaj model matične ploče je idealan za izgradnju srednjih i visokih performansi desktop računara, uključujući gejming računare i radne stanice.
Specifikacija:
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
|---|---|
| Čipset | Intel Z790 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 4.800Mhz, 5.000Mhz, 5.200Mhz, 5.400MHz, 5.600MHz, 5.800MHz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 6.400MHz (O.C.), 6.600MHz (O.C.), 6.800MHz (O.C.), 7.000MHz (O.C.), 7.200MHz (O.C.), 7.400MHz (O.C.), 7.600MHz (O.C.), 7.800MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za non-ECC UDIMM memory |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 5.0 |
| PCI Express x4 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 3.0 |
| PCI slot | 4 |
| Ostali slotovi | 4x M.2 slota, 6x SATA III |
| SATA priključci (ukupno) | 6 |
| SATA priključci | 6x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 4x M.2 slot |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Model | Intel |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC4080 Codec |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen1, 3 (Tip A) Gen2 |
| USB 2.0 priključci | 2 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x S/PDIF optički, 5x 3.5mm |
| Napomena | 2 x Antenna Mounting Points |
| Naponski priključci | 1x Power Connector (ATX_PWR), 2x Power Connector (CPU_PWR) |
| USB 3.2 | 1 (Tip C) Gen2, 2x (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 | 4 |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x Chassis Intrusion (JCI), 1x CPU Fan, 1x Pump Fan, 1x TBT connector (podržava RTD3), 1x TPM pin header(Support TPM 2.0), 1x Tuning Controller connector (JDASH), 1x USB4 card connector (JTBT_U4_1, podržava RTD3), 2x Front Panel (JFP), 3x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 4 x EZ Debug LED, 6x System Fan |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Podržane tehnologije | M.2 Shield FROZR |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 304.8mm x 243.84mm |
| Fiksirajući otvori | 9 |
| Pakovanje | 1x Wi-Fi antena, 2x SATA kabl |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 51646 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711377139939 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | Intel Z790 |
| Format | ATX |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
31.999 RSD



Login and Registration Form