ASROCK B660M-HDV - Matična ploča
| SKU | 35158 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| EAN | 4710483936500 |
Nema na stanju
Cena:
11.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASRock B660M-HDV - matična ploča premium brenda.
ASRock B660-HDV matična ploča. Od ostalih osobina poseduje Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP).
Specifikacija:
| Proizvođač | ASRock |
| Tip | Matična ploča |
| Model | B660M-HDV |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1700 |
| Procesor | Intel® B660 |
| Tip memorije | 2x DDR4 |
| Podržane memorije | 5.066Mhz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP) |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 3.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Napomena | Intel® Optane™ Technology |
| Žična mreža (LAN) | 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Broj kanala (Audio) | 8 (7.1) Realtek® Nahimic Audio |
| Priključci na zadnjem panelu | DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4, HDMI priključci: 1x HDMI, VGA D-sub: 1, PS/2: 1 (tastatura ili miš), Ukupno USB priključaka: 6, Ukupno USB C priključaka: 1, USB 3.2 priključci: 3 (Tip A) Gen1, USB 2.0 priključci: 2, RJ-45 (LAN): 1, Audio: 3x 3.5mm, Napomena: 2 x Antenna Mounting Points |
| Unutrašnji priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, ATX 24pin, 1 (podrška za 3 USB 3.2 Gen 1 porta), 2 (podrška za 3 USB 2.0 porta), 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x Chassis Intrusion and Speaker Header, 1 x CPU/Water Pump Fan Connector (4-pin), 1 x SPI TPM header, 1x COM Port Header, 1x CPU Fan Connector (4-pin), 2x Chassis/Water Pump Fan Connectors |
| Format | MicroATX |
| Dimenzije | 244mm x 201mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 35158 |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710483936500 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, VGA |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel B660 |
| Format | Micro ATX |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.999 RSD



Login and Registration Form