Kompaktno i stilizovano kućište Fractal Design Focus G sa prozorom na boku za izvanredan prikaz unutrašnjosti.
| SKU | 55287 |
|---|---|
| Brend | Fractal Design |
| EAN | 7350041085188 |
Nema na stanju
Cena:
7.199 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kućište Fractal Design Focus G FD-CA-FOCUS-RD-W - Gde performanse sreću stil u svetlu svake igre!
Fractal Design Focus G je kućište koje spaja funkcionalnost, estetiku i pristupačnost. Dizajniran sa misijom da pruži vrhunski kvalitet, ovaj model nudi sve što je potrebno za složenu PC konfiguraciju. Prozor od kaljenog stakla na boku omogućava fanovima hardvera da u svakom trenutku imaju pregled nad komponentama i osvetljenjem. Kućište podržava razne konfiguracije hlađenja, uključujući prostor za višestruke ventilatore i radijatore, što ga čini idealnim za entuzijaste koji žele optimalne performanse i estetiku.
Ključne karakteristike:
- Prozor na boku od kaljenog stakla
- Podrška za velike grafičke karte
- Mogućnost instaliranja višestrukih ventilatora i radijatora
- Dva ugrađena ventilatora za poboljšano hlađenje
Specifikacija:
| Proizvođač | Fractal Design |
|---|---|
| Tip | Kućište |
| Model | FD-CA-FOCUS-RD-W |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX / mATX / Mini ITX |
| Mesto za 3.5"/2.5" diskove | 2+2 |
| PCI/PCIE otvori za prosirenje | 7 |
| Mesto za Optiku | 2 |
| Prednji interfejs | Power taste, Audio , 2x USB 3.0 |
| Ugrađeni ventilatori | 2 x Silent Series LL 120 mm LED napred |
| Podrzani AIO hladnjaci | napred 120/240 mm, 140/280 mm, na vrhu 240 mm, nazad 120mm |
| Visina CPU hladnjaka | 165 mm |
| Duzina graficke karte | 380 mm |
| Napajanje duzine do | 230 mm |
| Dimenzije | 205 x 444 x 464 mm |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 55287 |
|---|---|
| Brend | Fractal Design |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 7350041085188 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crvena |
| Format | Midi Tower (ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
7.199 RSD



Login and Registration Form