White Shark Cockpit King of Speed RSC-303 - simulacioni kokpit
| SKU | 29619 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 0736373267152 |
Nema na stanju
Cena:
49.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja White Shark Cockpit King of Speed RSC-303 - simulacioni kokpit / super cena.
White Shark simulacioni kokpit King of Speed RSC-303 je prava poslastica za sve ljubitelje trkačkih simulacija. Podesivo sedište od PVC kože, sa podesivim postoljem za papučice. Konstrukcija je čvrsta i presvučena puder mat bojom kako bi se sprečilo grebanje. Kompatibilna je sa većinom volana, menjača i papučica, od proizvođača Thrustmaster, Logitech, Fanatec i mnogih drugih. Sadrži jastučiće za glavu i leđa.
Ključne karakteristike:
- U potpunosti podesiva po vašem telu
- Podesivi nagib sa mogućnošću zaključavanja
- Vrhunski kvalitet eko kože u kombinaciji sa izuzetno izdržljivom čvrstom osnovom
- Puderasta boja koja sprečava grebanje
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Simulacioni Kokpit |
| Model | King of Speed RSC-303 |
| Boja | Crveno-Crna |
| Tilt panela za volan | +25º ~ -35º |
| Dužina sedišta | 450 mm |
| Nagib naslona | 30º ~ 90º |
| Tilt panela za papučice | 0º / 15º / 27º |
| Dužina klizača sedišta | 180 mm |
| Dimenzije | 55 x 130 x 110 mm |
| Novost | 100 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
Detalji
| SKU | 29619 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0736373267152 |
| Boja | Crno/Crvena |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
49.999 RSD



Login and Registration Form