NZXT H510 Black/White kućište za računar
| SKU | 27590 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| EAN | 5060301695065 |
Nema na stanju
Cena:
13.990 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja NZXT H510 Black/White kućište za računar / super cena.
Prazno kućište renomiranog brenda NZXT. Format kućište je MIDI, a igrađeno je od čelika i stakla. Dimenzija kućišta su 460mm x 428mm x 210mm. Sa prednje strane poseduje jedan ugrađeni ventilator, kao i na poleđini kućišta. Podržani formati matičnih ploča su ATX, microATX, Mini-ITX.

Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Podržani formati matičnih ploča ATX, microATX, Mini-ITX
- 1 ventilator sa prednje i 1 sa zadnje strane
Specifikacija:
| Proizvođač | NZXT |
| Tip | Kućište |
| Model | H510 Black White CA-H510B-W1 |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2+1 |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2+1 |
| Priključci (napred) | USB 3.1 (1 Tip A, 1 Tip C), Audio (1 x Audio/Mic) |
| Ležišta za ventilatore (prednja strana) | 2 x 140 mm ili 2 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 1 x 120 mm ili 1 x 140 mm |
| Ugrađeni ventilatori (prednja strana) | 1 x 120 mm |
| Ugrađeni ventilatori (poleđina) | 1 x 120 mm |
| Maksimalan broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 165 mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 381 mm |
| Dimenzije | 460mm x 428mm x 210mm |
| Materijal | Čelik, Staklo |
| Težina | 6.6 kg |
| Boja | Crno-belo |
| Dodatno | Mogućnost montiranja vodenog hlađenja |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 27590 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5060301695065 |
| Boja | Crno/Bela |
| Format | Midi Tower (ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.990 RSD



Login and Registration Form