Dell E2223HV 21.5" monitor pruža visokokvalitetnu sliku, široke uglove gledanja i elegantan dizajn, što ga čini idealnim za produktivnost i zabavu, uz smanjenje naprezanja očiju.
| SKU | 50596 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5397184656839 |
Nema na stanju
Cena:
13.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Vrhunska performansa i kvalitet uz Dell E2223HV 21.5" monitor !
Dell E2223HV 21.5" monitor pruža visoku kvalitetu slike i performansi koje zadovoljavaju i najzahtjevnije profesionalne potrebe. Sa ovim izvanrednim monitorom, doživi kristalno jasne slike i boje zahvaljujući visokoj rezoluciji i širokom uglu gledanja. Svojim tankim i elegantnim dizajnom, ovaj monitor će se uklopiti u svaki radni prostor, čineći ga savršenim izborom za produktivan rad ili zabavu. Sa integriranom tehnologijom zaštite očiju, možete raditi i duže vremena bez umora. Dell E2223HV 21.5" monitor je idealan alat za poboljšanje vaše produktivnosti i iskustva u radu ili zabavi.
Ključne karakteristike:
- 21.5"
- VA
- 1.920 x 1.080
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | E2223HV |
| Veličina | 21.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | VA |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 12ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Osvežavanje ekrana | 60 Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Dell Comfort VIew |
| Prikljičci | 1x VGA |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Dimenzije (Š x D x V) | 504.2 x 171 x 384.17mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 50596 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184656839 |
| Dijagonala | 22'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | VA |
| Format | Full HD |
| Odziv | Preko 5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.999 RSD



Login and Registration Form