Cooler MasterMasterBox MB520 sa providnom stranicom - kućište za PC
| SKU | 51717 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512126486 |
Nema na stanju
Cena:
13.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterBox MB520 sa providnom stranicom - kućište za PC
Prazno kućište renomiranog brenda Cooler Master. Format kućišta je Mid Tower a konstrukcija je izrađena od čelika, temperiranog stakla i materijala koji upija zvučne vibracije.
Ključne karakteristike:
- Panel od temperiranog stakla
- Filteri za prašinu gore, dole i napred
- Izrađen od čelika i plastike
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Kućište |
| Model | MB520-KGNN-S00 |
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX, SSI CEB, EATX (do 272mm) |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Broj slotova za ekspanziju | 7 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 3 |
| Priključci | 1x USB 3.2 Gen 2 tip C, 1x USB 3.2 Gen 1 Tip A |
| Maksimalan broj ventilatira napred | 3 x 120 mm ARGB |
| Maksimalan broj ventilatora nazad | 1 x 120 mm |
| Maksimalna veličina radijatora napred | 2x140mm ili 3x120mm |
| Maksimalna veličina radijatora nazad | 120 mm |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 165 mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 410 mm |
| Filteri za prašinu | Gore, dole, napred |
| Dimenzije | 502 mm x 210 mm x 498 mm |
| Materijal | Metal, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 51717 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512126486 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.999 RSD



Login and Registration Form