DeepCool CC360 Black A-RGB, vrhunsko kućište za tvoj gejming računar!
| SKU | 38678 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412774976 |
Na stanju
MP cena :
6.799 RSD
6.499 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool CC360 Black A-RGB - sjajno kućište
Prazno kućište renomiranog brenda DeepCool. Format kućišta je Midi Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika sa bočnom stranicom od kaljenog stakla. Podržan format matične ploče je microATX, Mini-ITX.
Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Bočna stranica od kaljenog stakla
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Kućište |
| Model | CC360 Black A-RGB |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 + 1 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 |
| Priključci | 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x Audio |
| Ugrađeni ventilatori | 2x 120mm (napred), 1 x 120mm (poleđina) |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 3 x 120mm / 2 x 140mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 2 x 120mm / 2 x 140mm |
| Ležišta za ventilatore (poklopac napajanja) | 2 x 120mm |
| Podrška za vodeno hlađenje | Napred (120mm / 140mm / 240mm / 280mm / 360mm), Gore (120 mm/ 140mm / 240mm), Poleđina (120mm) |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 320mm |
| Maksimalna visina CPU hladnjaka | 165mm |
| Dimenzije | 418 x 215 x 431mm |
| Materijal | ABS+SPCC, bočni panel od kaljenog stakla |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38678 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412774976 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Čelik-staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
6.799 RSD
6.499 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form