LG 27UL500-W (27UL500-W.AEU) 27'' -monitor
| SKU | 31373 |
|---|---|
| Brend | LG |
| EAN | 8806098421114 |
Nema na stanju
Cena:
41.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja LG 27UL500-W (27UL500-W.AEU) 27'' - monitor / super cena
4K UHD (3840k2160) predstavlja četvorostruku rezoluciju od Full HD-a sa HDR 10 industrijskim standardom za slike visokog dinamičkog opsega. IPS računarski monitori pomažu u održavanju boja pod širokim uglom gledanja, reprodukujući 98% pokrivenosti sRGB spektra boja. FreeSync™ tehnologija rešava probleme komunikacije između procesora i monitora, smanjujući cepanja na slici i seckanje. Režimi igre za igru FPS, pa čak i RTS unapred podešeni režim omogućavaju vam da odaberete najbolje uslove za sebe i igru koju igrate. Budite u igri dok preuzimate brzu i laku kontrolu osnovnih postavki monitora, uključujući sliku, zvuk i podelu ekrana, sa samo nekoliko klikova mišem.

Ključne karakteristike:
- 27 Inča UHD (3840x2160) IPS Ekran
- sRGB 98%
- OnScreen Kontrola
- HDR 10
- AMD Radeon FreeSync™
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | LG 27UL500-W |
| Veličina | 27 inča |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenost | 300 cd/m² (Typ.) 240 cd/m² (Min.) |
| Vreme odziva | 5ms (GtG at Faster) |
| Vrsta displeja | IPS |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| Odnos kontrasta | 700:1 (Typ.) |
| Ugao gledanja (CR≥10) | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| DisplayPort | Da |
| Izlaz za slušalice | Da |
| HDMI | Da x2 |
| Ulazna struja | 100-240 Vac, 50/60 Hz |
| Sprečavanje treperenja | Da |
| Kontrola na ekranu (OSC) | Da |
| Funkcija Black Stabilazer | Da |
| Način rada za čitanje | Da |
| Freesync | AMD FreeSync |
| DAS režim | Da |
| DImenzije (sa postoljem) | 622 x 459 x 208 mm |
| Težina | 4.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 31373 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806098421114 |
| Dijagonala | 27'' |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
41.999 RSD



Login and Registration Form