Genesis XENON 330 RGB gejmerski miš
| SKU | 27397 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969417524 |
Na stanju
Redovna cena :
2.999 RSD
1.499 RSD
50% POPUST | UŠTEDA 1.500 RSD
Akcija traje od 06.04.2026 do 05.05.2026
Požuri, ponuda ističe za:
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Genesis XENON 330 RGB - gejmerski miš
Gaming miš Genesis XENON 330 je savršen alat za svakog profesinalnog gejmera. Kombinacija izrdžljivosti, funkcionalnosi i preciznosti uz dopadljivi dizajn. Poseduje 7 programbilnih tastera koji se mogu podesiti po vašem ukusu uz pomoć softvera. RGB osvetljenje daje dodatnu lepotu tokom igranja. Rezolucija je podesiva do 4000 DPi. Poseduje i vlastitu memoriju tako d aprofile možete zapamtiti na mišu i lako ih menjati na samo jedan klik, kao i koristiti na drugom računaru. Poseduje izuzetno brz odziv od samo 2 ms. Tasteri su izgrađeni od HUANO svičeva koji garantuju izdržljivost od ~ 10 miliona klikova.
Softver za Genesis XENON 330 gejmerski miš možete skinuti OVDE (DOWNLOAD).
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Xenon 330 |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Senzor | Optički, PAW3212 |
| Boja | Crna (dizajn) |
| Pozadinsko osvetljenje | Da, RGB |
| Broj tastera | 8, 7 programbilnih |
| Izdržljivost tastera | ~ 10 miliona klikova (HUANO svičevi) |
| Odziv | 1000 Hz |
| Maksimalna brzina praćenja | 30 inča/s |
| Ubrzanje | 8 G |
| Podesiva rezolucija | Da, 500-4000 DPi |
| Dimenzije (V x Š x D) | 44 x 76 x 124 mm |
| Težina | 106 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 27397 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969417524 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 4000 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
2.999 RSD
1.499 RSD
50% POPUST | UŠTEDA 1.500 RSD



Login and Registration Form