NZXT H510i Smart Black/White kućište za računar
| SKU | 27587 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| EAN | 5060301695027 |
Nema na stanju
Cena:
16.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja NZXT H510i Smart Black/White kućište za računar / super cena.
Prazno kućište renomiranog brenda NZXT. Format kućište je MIDI, a igrađeno je od čelika i plasitke. Dimenzija kućišta su 460mm x 428mm x 210mm, a postoji i mogućnost montiranja vodenog hlađenja. Sa prednje strane poseduje dva ventilatora, a jedan se nalazi na poleđini. Podržani formati matičnih ploča su ATX, microATX, Mini-ITX.

Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Podržani formati matičnih ploča ATX, microATX, Mini-ITX
- 2 ventilatora sa prednje i 1 sa zadnje strane
Specifikacija:
| Proizvođač | NZXT |
| Tip | Kućište |
| Model | H510i SMART Black/White CA-H510I-W1 |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2+1 |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2+1 |
| Priključci (napred) | USB 3.1 (1 Tip A, 1 Tip C), USB 2.0 |
| Ležišta za ventilatore (prednja strana) | 1 x 140 mm ili 2 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 140 mm ili 1 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 1 x 120 mm ili 1 x 140 mm |
| Ugrađeni ventilatori (prednja strana) | 2 x 140 mm |
| Ugrađeni ventilatori (poleđina) | 1 x 120 mm |
| Maksimalan broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 180 mm |
| Dimenzije | 460mm x 428mm x 210mm |
| Materijal | Čelik, Plastika |
| Težina | 6.8 kg |
| Boja | Crno-bela |
| Dodatno | Mogućnost montiranja vodenog hlađenja |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 27587 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5060301695027 |
| Boja | Bela |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Metal, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
16.499 RSD



Login and Registration Form