Pripremi se za ultimativno gaming iskustvo! Bez ikakvih kompromisa, ova konfiguracija sa Ryzen 7 5800X procesorom, Radeon RX 7700XT 12GB grafičkom kartom i B550M matičnom pločom garantuje visoke performanse i adrenalinsku zabavu.
| CPU | Ryzen 7 5800X 8 Cores 3.8GHz (4.7Ghz) Box |
| MB | ASUS TUF GAMING B550M-PLUS |
| GPU | Radeon RX 7700XT 12GB |
| RAM | Kingston DIMM DDR4 32GB 3600MT/s (2x16GB) KF436C18BB/16 Fury Beast Black |
| SSD | SAMSUNG 1TB M.2 NVMe MZ-V9S1T0BW 990 EVO Plu |
Sertifikovani GAME CENTAR računar
Proizvedeno i testirano od strane GAME CENTAR tima za vrhunsku stabilnost i pouzdanost.
| SKU | 51586 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
Računar GAME CENTAR Black Hawk - Ryzen 7 5800X/32GB/1TB/RX 7700XT 12GB
Pripremi se za next-level gaming iskustvo! Sa vrhunskim Ryzen 7 5800X procesorom, moćnom RTX 4060 Ti 16GB grafičkom kartom i pouzdanom ASUS B550M matičnom pločom, ovaj računar je tvoja ulaznica za nezaboravne trenutke u svakoj igri. Očekuj samo visoke performanse i nezaustavljivu akciju.
Najvažniji benefiti kupovine GAME CENTAR računara
24-časovno testiranje svih komponenti
3 godine garancije bez doplate
Profesionalan menadžment kablova za optimalan airflow
Stručna verifikacija kompatibilnosti komponenti
Brza isporuka širom Srbije 24-48 h
Besplatna pomoć pri izboru konfiguracije
Plaćanje na rate bez kamate
Laka zamena ili nadogradnja komponenti
Ažuriran BIOS za maksimalnu stabilnost
Preinstaliran Windows – spreman za rad
Gejming optimizacija za visok FPS
Premium brendovi komponenti
Detaljna specifikacija konfiguracije:
| Proizvođač | GAME CENTAR |
| Tip | Desktop računar |
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8 Cores Box |
| Ploča | ASUS TUF GAMING B550M-PLUS |
| Radni takt procesora | 3.8Ghz - 4.7Ghz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | B550 Chipset |
| RAM | Kingston DIMM DDR4 32GB 3600MT/s (2x16GB) KF436C18BB/16 Fury Beast Black |
| Grafika | Radeon RX 7700XT 12GB |
| SSD | SAMSUNG 1TB M.2 NVMe MZ-V9S1T0BW 990 EVO Plu |
| Hladnjak | ARCTIC Freezer 36 (ACFRE00121A) |
| Napajanje | 650W Bronze |
| Kućište | NZXT H5 Flow Gaming (CC-H52FB-01) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Napomene*
| |
| SKU | 51586 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
| Akcija | Redovna cena |
| Memorija | 32GB |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 8 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Snaga | 650 W |
| Socket | AMD AM4 |
| Kapacitet | 1TB |



Login and Registration Form