GIGABYTE B760M DS3H rev. 1.x je matična ploča koja spada u seriju matičnih ploča GIGABYTE. Ovaj model matične ploče podržava procesore Intel i nudi različite funkcije za izgradnju desktop računara.
| SKU | 51647 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331851736 |
Nema na stanju
MP cena :
16.499 RSD
12.499 RSD
UŠTEDA 4.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
GIGABYTE B760M DS3H rev. 1.x - matična ploča premium brenda.
GIGABYTE B760M DS3H rev. 1.x predstavlja pravi izbor matične ploče za vaš računar. Ovaj model matične ploče je pogodan za izgradnju srednjih i osnovnih desktop računara za širok spektar upotreba, uključujući svakodnevni rad, surfovanje internetom, gejming i više.
Specifikacija:
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
|---|---|
| Čipset | Intel B760 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MT/s, 2.400MT/s, 2.666MT/s, 2.933MT/s, 3.000MT/s, 3.200MT/s, 3.300MT/s (O.C.), 3.333MT/s (O.C.), 3.400MT/s (O.C.), 3.466MT/s (O.C.), 3.600MT/s (O.C.), 3.666MT/s (O.C.), 3.733MT/s (O.C.), 3.800MT/s (O.C.), 3.866MT/s (O.C.), 4.000MT/s (O.C.), 4.133MT/s (O.C.), 4.266MT/s (O.C.), 4.300MT/s (O.C.), 4.400MT/s (O.C.), 4.500MT/s (O.C.), 4.600MT/s (O.C.), 4.700MT/s (O.C.), 4.800MT/s (O.C.), 4.933MT/s (O.C.), 5.000MT/s (O.C.), 5.133MT/s (O.C.), 5.333MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dual Channel, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA 6Gbps |
| Ostali skladišni interfejs | 2 x M.2 (socket 3) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Žična mreža (LAN) | 1x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Model | Realtek |
| Broj kanala | 2/4/5.1/7.1 |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition |
| DisplayPort priključci | 2 |
| HDMI priključci | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB 3.2 priključci | 3 x Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Naponski priključci | 1 x 8-pin ATX 12V power connector, 1x 24-pin ATX main power connector |
| USB 3.2 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Audio | 1x Front panel header |
| Serijski port | 1 |
| Paralelni port | 1 |
| Ostali priključci | 1 x addressable LED strip headers, 1 x Clear CMOS jumper, 1 x CPU fan header, 1 x front panel header, 1 x Q-Flash Plus button, 1 x reset button, 1 x reset jumper, 1 x RGB LED strip header, 1 x Trusted Platform Module (TPM), 1x SPDIF Out connector, 2 x M.2 Socket 3, 3x System Fan header, 4 x SATA 6Gb/s |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Podržane tehnologije | Q-Flash, Q-Flash Plus |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Fiksirajući otvori | 7 |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 51647 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Matična ploča |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331851736 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel B760 |
| Format | Micro ATX |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
16.499 RSD
12.499 RSD
UŠTEDA 4.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form