Iskusni gejmeri, spremite se za ultimativno iskustvo sa Dell Vostro 3530 laptopom! 15.6-inčni FHD ekran od 120Hz, i7-1355U procesor, GeForce MX550 2GB i 8GB RAMa obećava neviđenu igračku zabavu.
| SKU | 51645 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5030723219910 |
Nema na stanju
Cena:
146.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Laptop Dell Vostro 3530 15.6 FHD 120Hz i7-1355U GeForce MX550 2GB 8GB 512GB SSD - Tvoj put ka gejmerskom vrhu!
Dell Vostro 3530 laptop je prava poslastica za gaming entuzijaste. Sa 15.6-inčnim FHD ekranom od 120Hz, ovo je prava mašina za fluidno i besprekorno gejmanje. Pogoni ga moćni i7-1355U procesor, koji će zadovoljiti sve zahteve najnovijih igara. Grafička kartica GeForce MX550 sa 2GB memorije garantuje izvanredne vizuale i realistične efekte, dok 8GB RAM-a omogućava brzo prebacivanje između aplikacija. Sa 512GB SSD-om, brzina učitavanja je neuporediva, čime se osigurava da nikada ne propustiš ni trenutak akcije.
Ključne karakteristike:
- Ekran: 15.6-inčni FHD 120Hz
- Procesor: i7-1355U
- Grafička kartica: GeForce MX550 2GB
- RAM: 8GB
- Skladištenje: 512GB SSD
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Tip | Gejmerski laptop |
| Model | Vostro 3530 |
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | WVA |
| Ostalo | 120Hz, 45% NTSC color gamut, Anti-glare, High-brightness 250-nit |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | i7-1355U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.7 GHz (5.0 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Ostalo | 10nm Intel 7 |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 16GB |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce MX550 |
| Količina grafičke memorije | 2GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Reklamacioni period | 5 godina 5 benefita* |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ac |
| Model | Realtek RTL8821CE |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| TPM | Da |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell (54WHr) |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.5mm x 235.56mm x 19mm |
| Masa | 1.66kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Carbon Black |
| AC Adapter (punjač) | 65W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 51645 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5030723219910 |
| Memorija | 8GB |
| Konekcija | HDMI |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 10 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Tip panela | WVA |
| Generacija procesora | Intel Core i7 |
| Materijal | Plastika |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Kapacitet | 512GB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
146.499 RSD



Login and Registration Form