ASUS VivoBook Pro 15 OLED K6502VU pruža neverovatno jasnu sliku uz OLED ekran, uz brz procesor za beznaporno uživanje u tvojoj omiljenoj igri.
| SKU | 51395 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387203293 |
Nema na stanju
Cena:
220.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Laptop ASUS VivoBook Pro 15 OLED 15.6" OLED i9-13900H GeForce RTX 4050 16GB 1TB - Uživaj u vrhunskom kvalitetu!
ASUS VivoBook Pro 15 OLED K6502VU je laptop koji će oduševiti svakog gejming entuzijastu. Sa svojim OLED ekranom, ovaj laptop pruža neviđeno jasne boje i dublju crnu, čineći svaku igru ili film neverovatno imerzivnim iskustvom. Ovaj laptop pokreće brzi procesor koji će se nositi sa svakim zahtevnim zadatkom, bilo da je reč o gejmingu, produktivnosti ili multimedijalnom sadržaju. Sa diskretnom grafičkom karticom, možeš se prepustiti svetu igara sa visokim FPS-om i detaljnom grafikom. ASUS VivoBook Pro 15 OLED K6502VU je tanak i prenosiv, tako da možeš da ga poneseš sa sobom gde god ideš. Takođe, ima mnogo priključaka za različite uređaje i dodatke, čineći ga veoma praktičnim.
Ključne karakteristike:
- OLED ekran za izvanredne boje
- Brzi procesor za visoke performanse
- Diskretna grafička kartica za gejming
- Tanak i prenosiv dizajn
- Brojni priključci za različite uređaje
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
|---|---|
| Tip | LapTop Računar |
| Model | K6502VU |
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.620 |
| Format rezolucije | 2.8K |
| Tip panela | OLED |
| Ostalo | 0.2ms odziv, 1.07 biliona boja, 100% DCI-P3 color gamut, 120Hz, 70% less harmful blue light, Glossy, High-brightness 400-nit, Pantone Validated, TÜV Rheinland-certified, VESA DisplayHDR True Black 600 |
| Klasa procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | i9-13900H |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 20 |
| Radni takt procesora | 2.6 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Ostalo | 10nm |
| Čipset | Intel 1744 |
| Platforma | Raptor Lake |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | GeForce RTX 4050 |
| Količina grafičke memorije | 6GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Proizvođač | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ostale osobine | Dual band 2*2 |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta, Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip C) Gen2, 2 (Tip A) Gen1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | SD 4.0 |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Harman Kardon, Smart Amp Technology |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Chiclet |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (70WHr) |
| Ostalo | 3S1P |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | GlideX, MyASUS, ProArt Creator Hub, ScreenXpert |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Dimenzije | 356.3mm x 235.3mm x 19.9mm |
| Masa | 1.8kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Cool Silver |
| AC Adapter (punjač) | 150W |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 51395 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Laptop |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387203293 |
| Memorija | 16GB |
| Konekcija | HDMI |
| Dijagonala | 15.6'' |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 14 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Tip panela | OLED |
| Generacija procesora | Intel Core i9 |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Rezolucija | 2.880 x 1.620 |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
220.999 RSD



Login and Registration Form