Unapredi hlađenje svog računara uz Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB Black vodeni hladnjak. Iskusi ledenu efikasnost i impresivan stil kroz napredno ARGB osvetljenje, osiguravajući da tvoj sistem ostane hladan i očaravajući!
| SKU | 51383 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512137697 |
Nema na stanju
Cena:
13.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Ostvari perfektno hlađenje uz Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB Black!
Najnoviji Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB Blackvodeni hladnjak je vrhunsko rešenje za hlađenje tvog sistema. Sa svojim naprednim tehnologijama i atraktivnim belim dizajnom, ovaj kuler ne samo da će efikasno ohladiti tvoj računar, već će ga i estetski unaprediti. Trostruki set ventilatora i 360mm radijator obezbeđuju izvanredno rashlađivanje, dok napredna RGB osvetljenost dodaje dozu stila i personalizacije tvom uređaju. Bez obzira da li si igrač, kreativac ili zahtevni korisnik, Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB White je savršen izbor za poboljšanje performansi tvog sistema uz dodatni estetski dodir.
Ključne karakteristike:
- AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD AM2, AMD AM2+, AMD FM2+, AMD AM4, AMD AM5, LGA2011, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1700, LGA2066, LGA2011-v3
- ARGB osvetljenje
- 3x 120mm Cooler Master fans
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Model | MasterLiquid 360L Core ARGB White (MLW-D36M-A18PZ-RW) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD AM2, AMD AM2+, AMD FM2+, AMD AM4, AMD AM5, LGA2011, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1700, LGA2066, LGA2011-v3 |
| Ventilatori | 3 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 650rpm - 1.750rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 71.93cfm (Max) |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 1.86mmH2O |
| Ventilatori (nivo buke) | 27.2dB(A) (Max) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 394 x 119.6 x 27.2mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Osvetljenje | ARGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 51383 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512137697 |
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Boja | Crna |
| Materijal | Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.499 RSD



Login and Registration Form