KingstonHHSS1C-BA-BK/G HyperX Cloud Stinger Core Wireless + 7.1 gejmerske slušalice
| SKU | 28804 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| EAN | 740617299809 |
Nema na stanju
Cena:
12.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Kingston HHSS1C-BA-BK/G HyperX Cloud Stinger Core Wireless + 7.1 gejmerske slušalice / super cena.
Kingston HHSS1C-BA-BK/G HyperX Cloud Stinger Core Wireless + 7.1 gejmerske slušalice imaju poznati HyperX potpis udobnosti, izdržljivosti i neverovatnog zvuka. Vrlo lagane slušalice, izuzetno pogodne za duže korišćenje sa odličnim zvukom koji daje 40mm neodijumski zvučnik. Mikrofon je vrlo kvalitetan i poseduje redukciju pozadinske buke tako da će vas saigrači čuti kristalno jasno. Kvalitetni čelični klizači napravljeni su da obezbede dugotrajnost i stabilnost.

Ključne karakteristike:
- Licencirane PS4 slusalice
- 3.5mm povezivanje
- 40mm zvučnici
- Mikrofon sa redukcijom pozadinske buke
- Izuzetno lagane
Specifikacija:
| Proizvođač | Kingston |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | HHSS1C-BA-BK/G |
| Povezivanje | Žično, 3.5 mm |
| Boja | Crna |
| Sistem | 7.1 |
| Zvučnici | 40mm, Neodijum |
| Frekvencija (slušalice) | 20Hz–20,000 Hz |
| Impedensa (slušalice) | 16 Ω |
| Nivo zvučnog pritiska | 103 dBSPL/mW at 1kHz |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Mikrofon | Da, jednosmerni, sa prigušivanjem pozadinske buke |
| Frekvencija (mikrofon) | 50Hz-18,000 Hz |
| Osteljivost (mikrofon) | -40dBV (0dB=1V/Pa,1kHz) |
| Dužina kabla za punjenje | 0.5 m |
| Težina | 244 g |
| Trajanje baterije | 17h |
| Domet signala | do 20m |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28804 |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 740617299809 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | PC |
| Konekcija | USB, Wireless |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
12.499 RSD



Login and Registration Form