Gejmerske slušalice ASUS TUF Gaming H5 Lite
| SKU | 27775 |
|---|---|
| EAN | 4718017116015 |
Prodaja Asus TUF Gaming H5 Lite - gejmerske slušalice // Super cena.
Gaming slušalice Asus TUF Gaming H5 Lite - vrhunski kvalitet za istinsku prednost nad protivnicima. Multiplatformske slušalice sa eksluzivnim 50mm ASUS Essence zvučnicima i nepropusnom komorom možete koristiti na PC računarima, konzolama i pametnim uređajima. Povezivanje je 3.5mm, a traka za glavu je izrađena od nerđajućeg čelika. Lagani dizajn i podesvi padovi za uši omogućavaju potpuni konfor svakom igraču.

50mm ASUS Essence zvučnici omogućavaju prirodno čist zvuk i izuzetno snažan bas. Eksluzivni dizajn sa nepropusnom komorom poboljšava izolaciju. Slušalice poseduju 2 mikrofona - jedan koji pruža jasnu komunikaciju prilikom igranja i interni mikrofon koji je pogodan za telefonske pozive ili druge svakodnevne zadatke. Daje izuzetno čist zvuk stoga ne čudi da je sertifikovan od strane Discord-a i Team Speak-a.
Ključne karakteristike:
- 50mm ASUS Essence za jak bass
- 2 mikrofona - detachable mikrofon sertifikovan za Discord i TeamSpeak i integrisani za telefonske pozive
- Multiplatformske slušalice
- Traka za glavu izrađena je od nerđajućeg čelika
Specifikacija:
| Proizvođač | Asus |
| Tip | Gejmerske slušalice |
| Model | TUF GAMING H5 Lite |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Žično: 3.5 mm |
| Reprodukcija zvuka | Stereo |
| Kompatabilnost | PC, MAC, Mobile device, PlayStation® 4, Xbox One® |
| Zvučnik | 50 mm, Neodijum ASUS Essence |
| Impedensa | 32 Ohm |
| Raspon frekvencije (slušalice) | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon | Da, Uni-Directional, in-line Omni-Directional |
| Raspon fekvencije (mikrofon) | Uni-Directional 100 ~ 10000 Hz, Omni-Directional 50 ~ 10000 Hz |
| Osetljivost mikrofona | Uni-Directional -40dB, Omni-Directional -45dB |
| Dužina kabla | 1.2 m |
| Dodatno | Skidajući mikrofon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
| SKU | 27775 |
|---|---|
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017116015 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |

Login and Registration Form