Snimi svaku avanturu sa kristalnom jasnoćom!
| SKU | 51321 |
|---|---|
| Brend | MOYE |
| EAN | 8605042605774 |
Nema na stanju
Cena:
24.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Moye akciona kamera Venture 5K Duo - Odlična Venture 5k Duo kamera dolazi zajedno u paketu sa Kairos Smart Watch.
Akciona Kamera Venture 5K Duo nije obična akciona kamera. To je mašina dizajnirana za ljubitelje avanture, sporta i adrenalina! Ako si neko ko želi da zabeleži svaki trenutak svoje avanture u impresivnoj 5K rezoluciji, ova kamera je pravi izbor za tebe. Sa naprednim dvostrukim objektivom, možeš snimati sve oko sebe, bez ikakvih prekida ili deformacija slike. Vodootporna, robusna i lagana, Venture 5K Duo je spremna za svaku avanturu, bilo da se radi o skakanju padobranom, ronjenju ili vožnji bicikla kroz planine.

Ključne karakteristike:
- 5K rezolucija
- Dva ekrana
- Vodootporna
- Lagana i kompaktna
Specifikacija:
| Proizvođač | MOYE |
| Tip | Kamera |
| Model | Venture 5K Duo |
| Senzor | 48 MP |
| Tipovi senzora | IMX386 |
| Maksimalna rezolucija slike | 8000 x 6000 |
| Dijagonala ekrana | 2" touch screen + 1.44" |
| Kapacitet baterije | 1350 mAh |
| Tehnologija baterije | Li-ion |
| Format fotografije | JPEG |
| Broj slika u sekundi | maksimalno 30 FPS |
| Konekcija | Wi-Fi, Bluetooth |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 51321 |
|---|---|
| Brend | MOYE |
| Vrsta | Akciona kamera |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8605042605774 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
24.999 RSD



Login and Registration Form