| SKU | 56446 |
|---|---|
| Brend | Logitech |
| EAN | 5099206072060 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Web kamera Logitech MeetUp Conference Cam - Oštrina u svakom pikselu, perfekcija u svakom pozivu!
U današnjem digitalnom dobu, komunikacija preko interneta postala je neizostavni deo naših života, bilo da se radi o poslovnim sastancima, online nastavi ili streamingu igara. Logitech MeetUp Conference Cam web kamera dolazi kao odgovor na sve veće zahteve za kvalitetnom slikom i zvukom u svim ovim aspektima.
SPEAK EASY
Prednja usklađenost glasa i videa je samo prvi korak ka prirodnim razgovorima. RightSound™ tehnologije uključuju mikrofonski niz sa usmerenjem koji hvata govor, automatski nivelira glasove različitih jačina i suzbija buku.
RIGHTSIGHT Computer Vision
Sa RightSight™ kompjuterskom vizijom, MeetUp automatski podešava poziciju kamere i zumiranje kako bi pronašla i uokvirila sve prisutne u prostoriji.
JEDNOSTAVNO UPRAVLJANJE sa Logitech Sync Device Management
Pratite i upravljajte uređajima u vašoj sobi za sastanke sa jedne platforme uz Logitech Sync. Takođe, dobijte poslovne uvide u to kako se koriste vaše prostorije.
OSIGURAJTE KONTINUITET POSLOVANJA SA SELECT PLANOM USLUGA
Uklonite barijere za saradnju i osigurajte da vaše konferencijske sobe budu spremne za sledeći sastanak. Select je plan usluga koristan za sve veličine prostorija i implementacije. Optimizujte radno vreme uz stručnu pomoć u roku od jednog sata, brzo dobijajte zamene proizvoda i iskoristite premium Sync funkcionalnosti da proaktivno rešavate probleme pre nego što utiču na vaše poslovanje. Kada izaberete Select, partnerimo se sa vama kako bismo smanjili dnevno upravljanje, optimizovali performanse i pomogli vam da maksimalno iskoristite svoju investiciju.
REŠENJA ZA SOBE SA MEETUP-OM
Nabavite sve što vam je potrebno za opremanje malih prostorija za video sastanke, uključujući Logitech MeetUp, platformu za računar (kao što su mini PC, Meet compute system ili Logitech RoomMate), softver optimizovan za prostoriju i Logitech Tap kontroler na dodir.
ODRŽIVOST U LOGITECH-U
Logitech je posvećen stvaranju održivijeg sveta. Aktivno radimo na smanjenju našeg ekološkog otiska i ubrzavanju tempa društvenih promena.
5X ZOOM
Savršeno uokvirite prezentere kako biste minimizirali pozadinske distrakcije. Zumirajte na bele table i objekte kako bi udaljeni učesnici mogli videti ono što vi vidite. Zahvaljujući naprednom 4K senzoru slike, video ostaje oštar i jasan, čak i kada zumirate detalje.
PREMIUM KAMERNA OPTIKA
MeetUp se odlikuje vrhunski inženjerski dizajniranom optikom koja hvata široko vidno polje bez izobličavanja lica i nameštaja sa "fisheye" efektom. Lica izgledaju prirodno, pisanje na beloj tabli ostaje čitljivo, a ravne linije ostaju ravne.
PROŠIRENI OPSEG
Logitech Expansion Mic za MeetUp pruža veću fleksibilnost u konfiguracijama huddle soba. Ugrađeni mikrofoni MeetUp-a sa usmerenjem optimizovani su za do 4 metra. Da biste proširili taj opseg do 5 metara, dodajte Expansion Mic. Bilo da ljudi sede za stolom, sede uz zid ili se kreću po prostoriji, Expansion Mic za MeetUp osigurava da svi budu čujni.
BLUETOOTH® SPEAKERPHONE
Već ste povezani na svom pametnom telefonu? Uključujete se u audio konferenciju? Uparite MeetUp sa svojim pametnim telefonom ili tabletom kako biste uživali u izvanrednoj jasnoći zvuka, jačini i opsegu koje ručni uređaji ne mogu da postignu.
Specifikacija:
| Zumiranje | 5xDigitalni |
|---|---|
| Dodatne funkcije | Autofokus |
| Nativna rezolucija web kamere | HD 720p (1.280 x 720), Full HD 1080p (1.920 x 1.080), 4K Ultra HD (4.096 x 2.160 ) |
| Brzina kadrova | 30fps |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Povezivost web kamere | USB 3.0 |
| Napomena | 120° Ultra Wide ugao, Tri ugrađena mikrofona |
| Boja | Crna |
| Masa | 1.04 kg |
| Dimenzije | 400mm x 104mm x 85mm |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Nosač za zid |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 56446 |
|---|---|
| Brend | Logitech |
| Vrsta | Web kamera |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5099206072060 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crna |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form