Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan! Izaberi slušalice za svaki dan!
| SKU | 50831 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281981296 |
Nema na stanju
Cena:
21.999 RSD
Rasprodaja traje od 26.12.2025 do isteka zaliha
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Slušalice JBL LIVE 660 NC Black Bluetooth - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
40mm drajveri i zvučni potpis koji se može naći na najpoznatijim mestima širom sveta! Ukloni buku i ostani fokusiran na muziku pomoću prilagodljivog poništavanja buke. Tehnologija Ambient Aware ti omogućava da bezbedno hodaš prometnim ulicama tako što pojačavaš ambijentalne zvukove, dok je uz TalkThru muzika smanjena i govor je pojačan tako da možeš lako da ćaskaš držeći slušalice uključene. Savršene JBL bežične slušalice za svaki tvoj dan!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Slušalice |
| Model | JBL LIVE 660 NC Black Bluetooth |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Zvučnici | 40mm |
| Broj mikrofona | 2 |
| Osetljivost drajvera | 97 dB SPL@1 kHz/1 mW |
| Boja | Crne |
| Frekvencija (slušalice) | 16 Hz – 20 kHz |
| Bluetooth frekvencija | 2.4 GHz – 2.4835 GHz |
| Vreme punjenja baterije | 2 |
| Vreme trajanja baterije | do 50h |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50831 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 6925281981296 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.999 RSD



Login and Registration Form