Vrhunske gejming slušalice sa Hi-Res Quad DAC-om za kristalno čist zvuk, RGB osvetljenjem i udobnim jastučićima za duge sesije.
| SKU | 58153 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387604847 |
Na stanju
Cena:
31.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Slušalice ASUS ROG DELTA II A701 - Kristalno čist zvuk i RGB stil za ultimativni gejming doživljaj!
Ako tražiš gejming slušalice koje ti mogu pružiti vrhunski zvuk, udobnost i stil, ASUS ROG Delta II je pravi izbor. Ove slušalice se mogu pohvaliti Hi-Res Quad DAC tehnologijom, koja razdvaja zvuk na četiri frekvencije, pružajući ti neviđenu preciznost i detaljnost u igri. Svaki korak protivnika i svaka eksplozija biće kristalno jasni. Takođe, njihovo prilagodljivo RGB osvetljenje omogućava ti da se istakneš na svakom LAN partiju ili streaming sesiji, jer možeš birati između različitih svetlosnih efekata koji odgovaraju tvom stilu.
Ključne karakteristike:
- Hi-Res Quad DAC za precizan zvuk
- Prilagodljivo RGB osvetljenje
- Ergonomski dizajn sa ROG Hybrid jastučićima
- Zvučnici od 50 mm za bogat zvuk
Specifikacije:
| Proizvođač | ASUS |
|---|---|
| Tip | Slušalice |
| Model | ROG DELTA II A701 |
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 7.1 |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedansa | 32 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 50 mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Materijal drajvera | Titanijumski obložen |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | 1 x 3.5mm audio, Bluetooth, Wi-Fi adapter |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | ROG SpeedNova wireless |
| Podržane tehnologije | Armoury Crate, Aura Sync RGB, DualFlow audio |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Ostalo | 15 minuta punjenja pruža i do 11 sati autonomije |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -40 dB |
| Autonomija | Do 24 sati (wireless, RGB on), Do 110 sati (wireless, RGB off), Do 27 sati (bluetooth, RGB on), Do 140 sati (bluetooth, RGB off) |
| Dužina kabla | 2m, 1.5m (USB tip C) |
| Boja | Crna |
| Masa | 318 g |
| Pakovanje | Jastučići za uši |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 58153 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387604847 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, Mac, PC, Playstation 4, Playstation 5, Switch |
| Konekcija | 3.5mm, Bluetooth, Wireless |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
31.999 RSD



Login and Registration Form