Playseat gaming stolica. Playseat® Revolution Black predstavlja revolucionarnu stolicu za gejming. Vozačko iskustvo nikada nije bilo udobnije! Stolica se može modifikovati prema vašim potrebama, a jednostavna je i za transport. Cena nije mala, ali je kvalitet najviši mogući.
| SKU | 10618 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| EAN | 8717496871572 |
Nema na stanju
Cena:
46.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Playseat® Revolution gejmerska stolica - prodaja najkvalitenijih stolica za gaming izrađenih po uzoru na prava trkačka sedišta. Cena nije mala, ali je kvalitet najviši mogući.
Želite najbolje gejmerske stolice? PlaySeat® je pravo rešenje za Vas. PlaySeat® Revolution predstavlja napravila je revoluciju kada su u pitanju gaming stolice. Doživite trke kao nikada do sada u visokokvalitetnoj i udobnoj trkačkoj stolici. Revolution je u potpunosti podesiva stolica i ima jedinstveni patentirani sistem za lako i brzo skladištenje. Stolice su razvijene u saradnji sa profesionalnim trkačkim timovim, a presvučen je visoko kvalitnom kožom (vinyl look). Ostavite konkurente daleko iza sebe.Stolica je kompatabilna sa gotovo svim volanima i svim konzolama.

Ključne karakteristike:
- U potpunosti podesiva stolica
- Specifično dizajnirana, laka za skladištenje i transport
- Kompatabilna sa svim konzolama i velikom većinom volana
Specifikacija:
| Proizvođač | Playseat® |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | Revoltion |
| Boja | Crna |
| Materijal | Koža (vinyl look) |
| Rotacija | Ne |
| Preporučena visina korisnika | 120-220 cm |
| Preporučena težina korisnika | 20-122 kg |
| Dimenzije stolice | 130 x 50 x 98 cm |
| Visina naslona | 78 cm |
| Sedište ( Š x D x V ) | 24 x 48 x 46.5-50 cm |
| Težina | 19.8 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Više informacija saznaćete na linku ispod:
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
Detalji
| SKU | 10618 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8717496871572 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
46.999 RSD



Login and Registration Form