Dell 21.5" P2222H Professional IPS - gejmerski monitor
| SKU | 33182 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| EAN | 5397184505144 |
Nema na stanju
Cena:
19.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 21.5" P2222H Professional IPS - idealan monitor za gejming premium kvaliteta.
Dell 21.5" P2222H Professional IPS 21.5-inčni monitor idealan je za gameplay na svakom nivou. IPS monitor (1.920 x 1.080) sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za potpuno uživanje u gamingu i office poslovima.

Ključne karakteristike:
- 21.5 inča
- IPS
- 5ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | P2222H |
| Boja | Crno-srebrna |
| Veličina | 21.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Dell Comfort VIew, Flicker-free, TÜV-certified |
| Prikljičci | 1x DisplayPort, 1x HDMI 1.4, 1x VGA, 5x USB 3.2 |
| Dodatne mogućnosti | Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 487.68 x 180.34 x 482.6 mm |
| Težina | 4.83kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33182 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184505144 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI, USB, VGA |
| Dijagonala | 22'' |
| Boja | Višebojna |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Model | Professional |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
19.999 RSD



Login and Registration Form