| SKU | 56184 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4718017058964 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
ASUS 21.5'' VT229H - savršen monitor za ljude u pokretu.
ASUS 21.5'' VT229H monitor renomiranog brenda. ASUS VT229H dodirni monitor kombinuje mogućnost 10-tačke multi-touch dodira sa izuzetnim kvalitetom slike, fleksibilnim povezivanjem, trajnošću i odličnom ergonomijom. Precizan i tačan multi-touch ekran sa 7H tvrdoćom omogućava do 10 istovremenih dodira, optimizovan je za rad sa Windows 11/10, što vam omogućava da radite pametnije i efikasnije. Takođe je savršen za javnu upotrebu zbog svoje zaštite i trajnosti. ASUS VT229H ima 21.5-inčni široki ekran (16:9) koji pruža izvanredan kvalitet slike zahvaljujući Full HD 1920x1080 rezoluciji i IPS panelu sa širokim uglom gledanja od 178°. Sa brzim odzivom od 5ms, dobijate oštre slike za bilo koju vrstu sadržaja. Možete birati preferirani odnos stranica za skaliranje slika koje nisu širokog formata — bilo 16:9 ili 4:3 — preko ASUS kontrole odnosa stranica. Da bi vam pružio zaista živopisno iskustvo gledanja, VT229H uključuje neke od naših posebnih vlasničkih tehnologija, kao što su QuickFit Virtual Scale* i Splendid Video Intelligence Technologies. Koristi motor za boje sa osam unapred postavljenih modova. Ovi modovi vam omogućavaju da lako prilagodite svoj prikaz za najbolju tačnost boja i vernost slike, u zavisnosti od vrste sadržaja koji se prikazuje. Možete pristupiti unapred postavljenim modovima preko određene prečice na tastaturi.

Specifikacija:
| Model | |
|---|---|
| VT229H | |
| Ekran | |
| Veličina panela (inča) | 21.5 |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Površina prikaza (Š x V) | 476.64 x 268.11 mm |
| Površina ekrana | Sjaj |
| Tip pozadinskog osvetljenja | LED |
| Tip panela | IPS |
| Ugao gledanja (CR?10, H/V) | 178°/ 178° |
| Veličina piksela | 0.248mm |
| Rezolucija | 1920x1080 |
| Osvetljenje (Tip.) | 250cd/? |
| Odnos kontrasta (Tip.) | 1000:1 |
| Broj boja | 16.7M |
| Vreme odziva | 5ms(GTG) |
| Maksimalna stopa osvežavanja | 75Hz |
| Dodirni ekran | Da, kapacitivni 10-tačka dodir |
| Zaštitno staklo | Da |
| Bez treperenja | Da |
| Video funkcije | |
| Trace Free tehnologija | Da |
| SPLENDID tehnologija | Da |
| Izbor temperature boje | Da (4 moda) |
| QuickFit | Da |
| HDCP | Da |
| Low Blue Light | Da |
| Audio funkcije | |
| Zvučnici | Da (1.5Wx2) |
| I/O portovi | |
| HDMI (v1.4) | 1 |
| VGA | 1 |
| Priključak za slušalice | Da |
| Frekvencija signala | |
| Digitalna frekvencija signala | 30~83 KHz (H) / 50~75 Hz (V) |
| Analogna frekvencija signala | 30~83 KHz (H) / 50~75 Hz (V) |
| Potrošnja energije | |
| Potrošnja energije | 18.56W |
| Režim uštede energije | <0.5W |
| Režim isključivanja | <0.5W |
| Napon | 100-240V, 50/60Hz |
| Mehanički dizajn | |
| Nagib | Da (+20° ~ -5°) |
| Podešavanje visine | Ne |
| VESA zidni nosač | 100x100mm |
| Kensington brava | Da |
| Dimenzije (Procena) | |
| Fizičke dimenzije (Š x V x D) | 49.15 x 36.77 x 20.44 cm (19.35" x 14.48" x 8.05") |
| Fizičke dimenzije bez stalka (Š x V x D) | 49.15 x 30.16 x 5.20 cm (19.35" x 11.87" x 2.05") |
| Dimenzije kutije (Š x V x D) | 55.80 x 42.50 x 13.70 cm (21.97" x 16.73" x 5.39") |
| Dimenzije kutije (Š x V x D) | 55.80 x 41.30 x 13.70 cm (21.97" x 16.26" x 5.39") |
| Težina (Procena) | |
| Neto težina | 3.7 kg (8.16 lbs) |
| Neto težina bez stalka | 3.18 kg (7.01 lbs) |
| Bruto težina | 6.0 kg (13.23 lbs) |
| Dodaci (razlikuje se po regionima) | |
| Audio kabl | Da |
| HDMI kabl | Da |
| Napojni kabl | Da |
| Vodič za brzo podešavanje | Da |
| USB 2.0 kabl | Da |
| VGA kabl | Da |
| Garancijski list | Da |
| Sertifikat | |
| TÜV Flicker-free | Da |
| TÜV Low Blue Light | Da |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 56184 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017058964 |
| Konekcija | 3.5mm, HDMI, VGA |
| Dijagonala | 22'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form