Kupovinom JBL zvučnika kupac dobija i gratis mikrofone, što ga čini idealnim za muziku i zabavu.
JBL PartyBox 320 je pokretna žurka u punom sjaju - snažan JBL Pro Sound sa dubokim basom i svetlosni šou koji pleše s tvojim ritmom pretvaraju svaki prostor u plesni podijum. Sa ulazima za mikrofon i gitaru, interaktivnim efektima, 18 sati svirke i zamenjivom baterijom, ovaj vodootporni zvučnik je rođen za celonoćne žurke. Zahvaljujući točkićima, ručki i bežičnom povezivanju više uređaja preko JBL Auracast-a i aplikacije - gde god da ideš, zabava ide s tobom.
| Snaga | 240W |
| Vodootpornost | Da, IPX4 |
| Baterija | Do 18 sati reprodukcije |
| Bežičan | Da, Bluetooth |
| SKU | 54813 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 1200130008764 |
Akcija traje od 03.04.2026 do 30.04.2026
Požuri, ponuda ističe za:
JBL Party Box 320 - moćan prenosni zvučnik sa dinamičkim osvetljenjem, idealan za zabave i događaje na otvorenom!
JBL Party Box 320 - probudi se uz JBL zvučnik!
Moćni JBL PRO zvuk!
Uživajte uz moćni JBL Pro Sound sa dva vufera od 6,5" koji daju čist, precizan, dubok bas čak i pri najvećoj jačini i par visokotonaca sa kupolom od 25 mm koji proizvode kristalno čiste visoke tonove. U zatvorenom ili napolju.
Futuristički LightShow
Uz pro zvuk dodajte uzbudljiv light show - sve sinhronizovano sa vašim ritmom.
Do 18 sati reprodukcije
Zabava od sumraka do zore uz do 18 sati reprodukcije sa jednim punjenjem. A ako to nije dovoljno, samo zamenite zamenljivu bateriju (kupuje se odvojeno) i nastavite da plešete. Ili ako vam je potrebno samo dodatno pojačanje, 10 minuta brzog punjenja vam daje dodatna 2 sata igranja.

Ključne karakteristike:
- Super originalni JBL Pro zvuk
- Futuristički Lightshow
- Osvetljenje sinhronizovano sa muzikom.
- Povezivanje preko Wi-Fi-a i Bluetooth-a.
- Do 18 sati reprodukcije
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Prenosivi zvučnik |
| Model | Party Box Ultimate |
| Boja | Crna |
| Tip | Strujni |
| Ukupna snaga | 240 W |
| Frekventni odziv | 30 Hz - 20 KHz |
| Umrežavanje | Bluetooth 5.3, Wi-fi |
| Autonomija baterije | 18 h |
| Punjenje baterije | 3 h |
| 3.5 mm audio kabl | Da |
| Bluetooth | Da |
| Karakoke | Da |
| Lightshow | Da |
| Multi konekcija | Da |
| Otpornost na prolivanje vode | Da IPX4 |
| Ulaz za gitaru | Da |
| Ulaz mikrofon | Da |
| AI Sound Boost | Da |
| Dimenzije Š x V x D | 33.5 x 67 x 38.5 cm |
| Masa | 16.5 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 54813 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 1200130008764 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Snaga | 240 W |




Login and Registration Form