White Shark Gravity - ventilator
| SKU | 31811 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 0736373268159 |
Na stanju
Cena:
1.099 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
White Shark Gravity - LED 120mm ventilator.
White Shark Gravity ventilator. Hidraulični ventilator dimenzija 120 mm. Brzina ventilatora je 1100 +/- 10% RPM. Poseduje LED osvetljenje u pet boja.

Ključne karakteristike:
- 12cm ventilator
- LED 5 boja
- 1100 RPM
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Ventilator |
| Model | Gravity |
| Boja | Crna |
| Osvetljenje | LED u 5 boja |
| Dimenzije | 120 x 120 x 25 mm |
| Ležaj | Hidraulični |
| Voltaža | 12 V |
| Deklarisana ulazna snaga | 3600 +/- 10% mW |
| Nivo buke | 25 Max. dB |
| Protok vazduha | 25 CFM |
| Brzina | 1100RPM±10% |
| Radna voltaža | 5 -13.2 V |
| Temperatura skladištenja | -30 - 85 °C |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Ostalo | Link Proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 31811 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Za kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0736373268159 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | LED |
| Boja | Crna |
| Format | 120mm |
| Materijal | Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.099 RSD



Login and Registration Form