| SKU | 26408 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969425048 |
Prodaja Natec Genesis Nitro 440 gejmerska stolica CRNO-SIVA / super cena.
Visoko kvalitetna i udobna gejmeska stolica pružiće vam udobnost i tokom dugotrajnih partija omiljene igre. Opustite se i koncentrišite na igru. Genesis Nitro 440 je idealno rešenje za one koji traže stolicu za duge igračke maratone koja bi obezbedila odgovarajući komfor i neće napregnuti igračku kičmu. Nitro 440 stolica je napravljena od visokokvalitetnih materijala. To ne samo da znači trajnost proizvoda, već i njegovu funkcionalnost. Zbog svoje jake metalne konstrukcije prekrivene visokokvalitetnom penom otpornom na bilo kakve deformacije, Nitro 440 će vam služiti godinama. Njen ergonomski oblik dodatno je opremljen sa dva jastuka - naslonom za glavu i lumbalnim - kako bi podržao leđa i glavu i olakšao napetost tako da možete da se fokusirate samo na svoju misiju.
.jpg)
Ključne karakteristike:
- Ergonomski podesiva stolica
- Dva skidajuća jastuka za dodatnu lagodnost u vratu i leđima
- Podesiva visina sedišta, funkcija nagiba, rotacija 360 stepeni i ojačani točkovi
Podesite stolicu po vašoj volji do 150 stepeni!
.jpg)
Višestruka prošivenost tkanine!
.jpg)
Dimenzije stolice Natec Genesis Nitro 440
.jpg)
Specifikacija Natec Genesis Nitro 440 Gaming Chair:
| Proizvođač | Natec Genesis |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | Nitro 440 (NFG-1533) |
| Boja | Crno/siva |
| Rotacija | 360° |
| Pomeranje visine naslona za leđa | Da |
| Podesivi naslon za ruke | Da |
| Podešavanje visine sedišta | 43-50 cm |
| Maksimalna nosivost | 150 kg |
| Gas lift | Da, klasa 4 |
| Broj točkova | 5, 50 mm |
| Težina | 20 kg |
| Ergonomija | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
| SKU | 26408 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5901969425048 |
| Boja | Crno/Siva |



Login and Registration Form