| SKU | 55108 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| EAN | 8713439245035 |
Trust GXT 711X Dominus - gejmerski sto - unesite red u svoju igru.
Trust GXT 711X Dominus je gaming sto sa čvrstom čeličnom konstrukcijom i minimalističkog izgleda sa snažnom pločom na kojoj ima mesta za dva velika monitora. Gaming sto Dominus je jednostavan, ali upečatljiv, sa visokokvalitetnim teksturom i premazom od PU-a na vrhu, kao i velikom površinom od 112x72cm koja lako može da stane dva monitora. Ergonomski naglašeni prednji ivičnjak obezbeđuje sate udobnosti tokom igranja, dok čelični ram i desktop od 18mm MDF ploče čine da ostanete stabilni i sigurni. Jednostavna i laka montaža omogućava vam da brzo započnete igranje. Pored toga, sistem upravljanja kablovima sakriva i povezuje vaše kablove za elegantno postavljanje, dok držač za čašu i držač za slušalice doprinose celokupnom doživljaju.

Ključne karakteristike:
- Ergonomičan dizajn
- Držač za slušalice i za čašu
- Sistem za skrivanje kablova
- Dovoljno mesta za dva monitora
- Veoma lako se postavlja
Specifikacija:
| Proizvođač | Trust |
| Tip | Gejmerski sto |
| Model | GXT 711X Dominus |
| Boja | Crna |
| Materijal | Čelični ram, MDF ploča, PU presvlaka |
| Nosivost | Do 65 kg |
| Dimenzije stola (v-š-d) | 75 x 115 x 72 cm |
| Težina | 19.35 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 55108 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| Vrsta | Gejmerski sto |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8713439245035 |
| Boja | Crna |
| Nosivost | 19.38 |



Login and Registration Form