| SKU | 56350 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| EAN | 8713439254204 |
Trust GXT 700 Omnius - gejmerski sto - unesite red u svoju igru.
Trust GXT 700 Omnius je gaming sto sa čvrstom čeličnom konstrukcijom i minimalističkog izgleda sa snažnom pločom na kojoj ima mesta za dva velika monitora.
Unapredi svoju postavku
Proširi svoj gejming prostor sa Omnius Gaming Desk-om. Sa prostranim dimenzijama od 120x60x76 cm, imaš dovoljno mesta za monitor, tastaturu, miša i još mnogo toga, osiguravajući da sve što ti je potrebno bude na dohvat ruke.
Sto od čelika
Sa izdržljivim čeličnim okvirom, ovaj sto je upravo onakav kakav bi Supermen izabrao! Štaviše, njegova površina otporna na ogrebotine sa karbonskim izgledom znači da će ostati sjajan bez obzira na to koliko ga često koristiš.
Fenomenalni dodaci
Svaki junak ima svoje tajne veštine, a Omnius sto ih ima nekoliko. Sa priključivim držačem za čaše, kukom za slušalice i ugrađenim sistemom za upravljanje kablovima, ovaj sto drži tvoje dodatke organizovanim i na dohvat ruke.
Ključne karakteristike:
- Ergonomičan dizajn
- Držač za slušalice i za čašu
- Sistem za skrivanje kablova
Specifikacija:
| Održivost | |
|---|---|
| Plastični materijal | ABS/PC |
| Veličina i težina | |
| Ukupna težina | 15500 g |
| Težina glavne jedinice | 15500 g |
| Dubina proizvoda (u mm) | 600 mm |
| Širina proizvoda (u mm) | 1200 mm |
| Visina proizvoda (u mm) | 740 mm |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalna težina | 150 kg |
| Tipovi kompatibilnih uređaja | laptop, monitor, PC, lampa, gejming konzola, pametni TV, dodaci |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 56350 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| Vrsta | Gejmerski sto |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8713439254204 |
| Boja | Crna |



Login and Registration Form