MOYE Kronos Black - Smart Watch
| SKU | 28507 |
|---|---|
| Brend | MOYE |
| EAN | 8605042602452 |
Nema na stanju
Cena:
3.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja MOYE Kronos Black - Smart Watch / super cena.
MOYE pametni sportski sat namenjen je svima koji žele da žive zdravim načinom života, kao i da prate životne aktivnosti. Pomoću sata možete pratiti broj pređenih koraka, meriti kvalitet i dužinu sna, meriti puls, pritisak i novo kiseonika u krvi. Sat možete koristiti kao štopericu, lampu, a takođe i za snimanje fotografija i kontrolu muzike na vašem telefonu.
Ključne karakteristike:
- Praćenje broja koraka
- Merenje kvaliteta i dužine sna
- Merenje pulsa, pritiska i nivoa kiseonika u krvi
- Štoperica, lampa, snimanje fotografija
Specifikacija:
| Proizvođač | MOYE |
| Tip | Smart Watch |
| Model | Kronos Black |
| Povezivanje | Punjenje preko magnetic pin-a USB, Bluetooth |
| Vodootpornost | IPX7 |
| Dimenzije | 43 x 37 x 11 mm |
| Veličina ekrana | 1.4” u boji , 2.5D zakrivljene ivice |
| Aplikacija | FunDo |
| Kompatibilnost | Android, iOS |
| Težina | 50 g |
| Baterija | 170 mA, trajanje do 7 dana, punjenje traje 2h |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28507 |
|---|---|
| Brend | MOYE |
| Vrsta | Pametni sat |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8605042602452 |
| Boja | Crna |
| Model | Kronos |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.999 RSD



Login and Registration Form