Idealan gejmerski računar! Kombinacija procesora Intel AMD Ryzen 5 5600X 3.7 GHz na ASUS TUF Gaming B550-PLUS matičnoj ploči sa ASUS nVidia GeForce RTX 3070 8GB grafičkom karticom će pokrenuti sve igrice koje želite da igrate!
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box |
| MB | ASUS TUF GAMING B550-PLUS |
| GPU | ASUS nVidia GeForce RTX 3070 8GB 256bit TUF-O8G-V2-GAMING |
| RAM | 16GB DDR4 3600MHz (2x8GB) Kingston Fury Beast Black |
| SSD | A-DATA 1TB M.2 PCIe Gen3 x4 XPG SPECTRIX S20G RGB |
| SKU | 35488 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
Nema na stanju
Cena:
194.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Računar GAME CENTAR Panther I - AMD Ryzen 5 5600X/16GB/1TB/RTX 3070 8GB / PBA - gejmerski računar / Super cena.
Zgrabite idealan gaming računar sa kojim ćete uživati u najnovijim igrama. Procesor AMD Ryzen 5 5600X 3.7 GHz u kombinaciji sa ASUS nVidia GeForce RTX 3070 8GB grafičkom karticom i sa ASUS TUF Gaming B550-PLUS matičnom pločom.
PBA (powered by ASUS) oznaka označava da su glavne komponente računara izrade premium brenda ASUS
Konfiguracija:
| Proizvođač | Game Centar |
| Tip | Desktop računar |
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box |
| Ploča | ASUS TUF GAMING B550-PLUS |
| Radni takt procesora | 3.7GHz - 4.6GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AM4 |
| Čipset | AMD® B550 |
| RAM | 16GB DDR4 3600MHz (2x8GB) Kingston Fury Beast Black |
| Grafika | ASUS nVidia GeForce RTX 3070 8GB 256bit TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING |
| SSD | A-DATA 1TB M.2 PCIe Gen3 x4 XPG SPECTRIX S20G RGB ASPECTRIXS20G-1T-C |
| Hladnjak | COOLER MASTER MasterAir MA612 |
| Napajanje | ASUS TUF-GAMING-750B 750W |
| Kućište | ASUS GT301 TUF GAMING |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Game Centar kompanija se trudi da svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ipak, ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.

Napomena: Iako se trudimo da budemo što precizniji, ne možemo garantovati potpunu tačnost informacija i fotografija artikala prikazanih na ovom sajtu.
Detalji
| SKU | 35488 |
|---|---|
| Brend | Game Centar računari |
| Akcija | Redovna cena |
| Boja | Crna |
| Broj jezgara | 6 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Materijal | Metal, Staklo |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Snaga | 750 W |
| Socket | AMD AM4 |
| Frekvencija | 3.7GHz |
| Kapacitet | 1TB |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
194.499 RSD



Login and Registration Form