Intel Celeron G5905 2-Core 3.5GHz Box - procesor
| SKU | 33681 |
|---|---|
| Brend | Intel |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| EAN | 5032037198882 |
Nema na stanju
Cena:
6.299 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Intel Celeron G5905 2-Core 3.5GHz Box - procesor premium kvaliteta.
Intel Celeron G5905 2-Core 3.5GHz Box premium procesor kompanije Intel. Intel Core su modernizovane centralne procesorske jedinice (CPU) za potrošače, radne stanice i entuzijaste računare srednjeg opsega koje prodaje Intel Corporation.

Ključne karakteristike:
- Celeron
- 2 jezgra
- 3.5GHz
Specifikacija:
| Proizvođač | Intel |
| Tip | Procesor |
| Model | Celeron G5905 2-Core 3.5GHz Box |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 2 |
| Radni takt | 3.5GHz |
| Turbo frekvencija | / |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1200 |
| Keš memorija | 4MB Intel® Smart Cache |
| Integrisana grafika | Da, Intel® UHD Graphics 610; 350MHz - 1.05GHz Max Dynamic |
| Proces izrade | 14nm |
| Magistrala | 8 GT/s |
| TDP | 58W |
| Podržane tehnologije | Hyper-Threading, Intel® Optane™ Memory Supported, Intel® Turbo Boost Max 3.0, Thermal Monitoring, Virtualization, VT-x |
| Pakovanje | Box |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 33681 |
|---|---|
| Brend | Intel |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5032037198882 |
| Broj jezgara | 2 |
| Generacija procesora | Intel Celeron |
| Model | G5905 |
| Proizvođač čipa | Intel |
| Socket | Intel 1200 |
| Frekvencija | 3.5GHz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
6.299 RSD



Login and Registration Form