Napajanje Gigabyte GP-UD1000GM snage 1000W obezbeđuje stabilnu energiju za tvoj gaming računar. Brzo, pouzdano i prilagodljivo za vrhunske performanse.
| SKU | 51439 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331553234 |
Nema na stanju
MP cena :
18.999 RSD
18.499 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Napajanje Gigabyte GP-UD1000GM 1000W PG5 - Snaga koju zaslužuješ!
Napajanje Gigabyte GP-UD1000GM snage 1000W je pravi izbor za ozbiljne gamere. Ovaj moćni izvor energije donosi pouzdanost i stabilnost za tvoj gaming sistem. Bez obzira na zahtevne igre i intenzivne zadatke, ovo napajanje će se izboriti bez problema.
Ključne karakteristike:
- Snaga od 1000W za podršku zahtevnim konfiguracijama
- 80 PLUS Gold sertifikat za efikasnost
- Modulan dizajn za čistu i urednu instalaciju
- Tiho i efikasno hlađenje
- Zaštita od prenapona i preopterećenja
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Napajanje |
| Model | GP-UD1000GM |
| Snaga u W | 1000W |
| Ventilator | 120mm |
| Vrsta kablova | Modularno |
| Broj konektora | 20 |
| 20+4 pin | 1 |
| 8(4+4)pin EPS 12V | 2 |
| PCI-e 6+2 Pin | 4 |
| SATA | 8 |
| Molex 4 pin | 3 |
| Floppy | 1 |
| Efikasnost | 90% |
| Dimenzije | 150 x 140 x 86 mm |
| Sertifikat | 80 Plus Gold |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 51439 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331553234 |
| Tip | Modularno |
| Boja | Crna |
| Model | 80 Plus Gold |
| Snaga | 1000 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
18.999 RSD
18.499 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form