ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W, moćno napajanje, koje će podržati sve vrste konfiguracija!
| SKU | 38372 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711081786412 |
Na stanju
MP cena :
21.499 RSD
20.999 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS TUF-GAMING-1000G 1000W - napajanje za računar.
Napajanje renomiranog brenda ASUS snage 1000W. Efikasnost je 90% - poseduje aktivno hlađenje i 1 ventilator dimenzija 135mm.
Ključne karakteristike:
- Napajanje 1000W
- Efiksanost 90%
- Aktivno hlađenje
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Napajanje |
| Model | TUF-GAMING-1000g 1000W |
| ATX Standard | 12V |
| PFC | Active PFC |
| Snaga | 1000 W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Gold |
| Efikasnost | 90% |
| Vrsta kablova | Fiksni |
| Sistemi zaštite | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| +12V naponske grane (1) | 83.3A |
| +12V ukupna snaga | 1000 W |
| +5V naponske grane | 25A |
| +3.3V naponske grane | 25A |
| ATX 24pin | 24(20+4)pin |
| ATX 8pin (EPS 12V) | 4+4pin x2 |
| PCI Express 8pin | 6+2pin x4 |
| PCI Express 16pin | 1 |
| SATA | 5 |
| Peripheral | 4 |
| Hlađenje | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 - 135 x 135 mm |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 150mm x 150mm x 86mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38372 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081786412 |
| Tip | Modularno |
| Boja | Crna |
| Model | 80 Plus Gold |
| Snaga | 1000 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
21.499 RSD
20.999 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form