Razer Anzu Smart Glasses - Rectangle design (size L) - naočare
| SKU | 32161 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Datum Izlaska | 01.09.2021 |
| EAN | 8886419319252 |
Nema na stanju
Cena:
14.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Razer Anzu Smart Glasses - Rectangle design (size L) - naočare renomiranog gaming brenda.
Naočare stvarno nemaju RGB osvetljenje i zapravo nisu namenjene isključivo gamerima. Primena bi im trebala biti u audio/video pozivima, za upravljanje reprodukcijom muzike, korišćenje virtuelnog pomoćnika i sl. Gaming se tu spominje tek marginalno, u kontekstu dugih sesija korišćenja jer na jednom punjenju Razer Anzu naočare mogu izdržati pet sati korištenja. Naočare bi nekome mogle poslužiti kao zamena za headset jer imaju kvalitetne zvučnike s niskom latencijom Bluetootha od svega 60 ms. Uz to su još delimično vodootporne (ne baš na uranjanje u vodu, ali malo kapljica mogu podneti), a imaju i sastav pametnog uključivanja i isključivanja svaki put kad otvorite ili zatvorite naočale.

Ključne karakteristike:
- Bluetooth naočare
- 5 sati baterije
- Delimično vodootporne
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Naočare |
| Model | Anzu Smart Glasses - Rectangle design (size L) |
| Boja | Crna |
| Zvučnik | 16 mm |
| Dimenzije | 54.5 x 20.5 mm |
| Dužina rama | 140 mm |
| Težina | 46 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32161 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Gejmerske naočare |
| Datum Izlaska | 01.09.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419319252 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
14.999 RSD



Login and Registration Form