| SKU | 56471 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| EAN | 8806094713589 |
Samsung 27'' LS27C390EAUXEN - savršen monitor za gaming i profesionalne korisnike.
Samsung 27'' LS27C390EAUXEN monitor renomiranog brenda. Samsung LS27C390EAUXEN monitor donosi jedinstvenu vizualnu doživljaj sa svojim 1000R zakrivljenim ekranom, minimalističkim dizajnom bez ivica, zadnjom stranom od tkanine i tankim metalnim postoljem. Uz ovaj monitor, uživajte u realističnom uranjanju sa poznatim zakrivljenjem i karakteristikama optimizovanim za igre. Futuristički dizajn ovog monitora uključuje ekran bez ivica, teksturiranu pozadinu i tanko metalno postolje visokog kvaliteta. Rezultat je monitor koji ne samo da privlači pažnju, već i upotpunjuje svaki enterijer. AMD FreeSync omogućava besprekorno igranje, dok osvežavanje od 75Hz pruža jasnu sliku. Ova besprekorna slika dolazi zajedno sa režimom za igre i 1000R zakrivljenim ekranom za realistično uživljavanje.

Specifikacija:
| Displej | |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 68,6 cm (27") |
| Rezolucije ekrana | 1920 x 1080 piksela |
| Izvorni odnos širina/visina | 16:9 |
| Tehnologija ekrana | LED |
| Ekrani na dodir | |
| Tip visoke definicije (HD) | Full HD |
| Tip ekrana | VA |
| Oblik ekrana | Zaobljeni |
| Odnos kontrasta (tipski) | 3000:1 |
| Maksimalna učestalost osvežavanja | 75 Hz |
| Broj boja koje se mogu prikazati na monitoru | 16,7 miliona boja |
| Osvetljenje ekrana (tipično) | 250 cd/m2 |
| Vreme odziva | 4 ms |
| Ocena zakrivljenosti ekrana | 1000R |
| Ugao gledanja, horizontalno | 178° |
| Ugao gledanja, vertikalno | 178° |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 59,8 cm |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 33,6 cm |
| Opseg boja | 88% |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 119% |
| NTSC pokrivenost (tipično) | 80% |
| Adobe RGB pokrivenost | 88% |
| Performanse | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnologija bez treperenja | |
| Game mod | |
| Multimediji | |
| Ugrađeni zvučnici | |
| Ugrađena kamera | |
| Dizajni | |
| Pozicioniranje na tržištu | Kućne |
| Boja proizvoda | Crno |
| Boje nogara | Crno |
| Portovi i interfejsi | |
| Ugrađeno USB čvorište | |
| HDMI | |
| Izlaz za slušalice | |
| Broj HDMI portova | 2 |
| HDMI verzija | 1.4 |
| Broj DisplayPortova | 1 |
| Verzija DisplayPorta | 1.2 |
| HDCP | |
| HDCP verzija | 1.4 |
| Ergonomija | |
| VESA montaža | |
| Podešavanje visine | |
| Ugao iskošenja | -3 - 20° |
| Podešavanje nagiba | |
| Menadžment potrošnje | |
| Klasa energetske efikasnosti (SDR) | E |
| Klasa energetske efikasnosti (HDR) | Nedostupni |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 21 kWh |
| Potrošnja energije | 21 W |
| Potrošnja energije (standby) | 0,5 W |
| Potrošnja energije (isključen) | 0,3 W |
| Ulazni napon naizmenične struje | 100 - 240 V |
| Radni uslovi | |
| Raspon radne temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 80% |
| Sadržaj pakovanja | |
| Uključeno postolje | |
| Kablovi uključeni | AC, HDMI |
| Dužina kabla napajanja | 1,5 m |
| Težina i dimenzije | |
| Širina (sa postoljem) | 613,2 mm |
| Dubina (sa postoljem) | 249,6 mm |
| Visina (sa postoljem) | 458,1 mm |
| Težina (sa postoljem) | 5,1 kg |
| Širina (bez stalka) | 613,2 mm |
| Dužina (bez stalka) | 112,5 mm |
| Visina (bez stalka) | 369,7 mm |
| Težina (bez stalka) | 3,8 kg |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 56471 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806094713589 |
| Konekcija | 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | VA |
| Format | Full HD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |



Login and Registration Form