| SKU | 52824 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| EAN | 8806094192599 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Monitor Samsung LS27BG650EUXEN Odyssey G6 27'' - Zaroni u Igre sa Brzinom i Prelepim Bojama!
Istinski gaming entuzijasti znaju vrednost kvalitetnog monitora, a Samsung Odyssey G6 27'' definitivno isporučuje ono što treba da imaš za ultimativno iskustvo igranja. Sa ovim monitorom, ulaziš u svet zakrivljenih ekrana koji ti omogućavaju da se potpuno uroniš u igru. Sa veličinom ekrana od 27 inča, doživećeš svaku igru na potpuno novi način. Odyssey G6 pruža ti brzinu i preciznost koja je neophodna za brze akcione igre. Sa brzinom osvežavanja od 240Hz, nema trzanja ili zamagljivanja slika. Tvoji pokreti će biti fluidni i brzi, čineći svaku igru nezaboravnom. Ovaj monitor takođe ima QLED tehnologiju, koja donosi žive i bogate boje. Svaki detalj će biti jasno vidljiv, a kontrast će ti pomoći da istražiš tamne pećine i osvetliš svaki kutak mračnih svetova.
Ključne karakteristike:
- Veličina ekrana: 27 inča
- Zakrivljen ekran za dublje iskustvo
- Brzina osvežavanja od 240Hz
- QLED tehnologija za žive boje
- Idealan za brze akcione igre
Specifikacija:
| Proizvođač | Samsung |
| Tip | Monitor |
| Model | LS27BG650EUXEN |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Tip panela | VA |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 2500:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m2 |
| Odziv | 1 ms |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Prikljičci | 2 x HDMI 2.1, 1 x Display Port 1.4, 1 x HDCP 2.2 |
| Montiranje na zid | VESA 100 x 100 mm |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync |
| Dimenizije | 615.8 x 311.1 x 578.3 mm |
| Težina | 6.4 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 52824 |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806094192599 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | VA |
| Format | 2K QHD |
| Model | Odyssey G6 |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Frekvencija | 240Hz |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja






Login and Registration Form