Philips 27" 279C9/00 4K monitor premijum kvaliteta.
| SKU | 37695 |
|---|---|
| Brend | Philips |
| Datum Izlaska | 14.04.2023 |
| EAN | 8712581765743 |
Nema na stanju
Cena:
71.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Philips 27" 279C9/00 4K - monitor premijum kvaliteta.
Ključne karakteristike:
- 27”
- IPS panel
- 4K (3840x2160)
- sRGB 109%, NTSC 90,7%
Specifikacija:
| Proizvođač | Philips |
| Tip | Monitor |
| Model | 279C9/00 |
| Veličina | 27 inča |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenost | 400nita |
| Vreme odziva | 5ms (Gray to Gray) |
| Vrsta displeja | LED |
| Odnos Kontrasta | 1000:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Rezolucija | 3840 x 2160 QHD |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Ostale funkcije | Flicker-free, High dynamic range (HDR), SmartImage game |
| DImenzije (sa postoljem) | 612mm x 218mm x 527 mm |
| Težina (sa postoljem) | 4,25kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37695 |
|---|---|
| Brend | Philips |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 14.04.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8712581765743 |
| Dijagonala | 27'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | 4K UHD |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
71.499 RSD



Login and Registration Form