Monitor Philips 23.8" 24E2N1100LB/00
More Information
SKU 61183
Brend Philips
EAN 8721038000351
Na stanju
MP cena : 10.499 RSD 9.999 RSD
UŠTEDA 500 RSD
Pretraži u prodavnicama
  • Web magacin : na stanju
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Monitor Philips 23.8'' 24E2N1100LB/00 - Kristalno jasan prikaz za svaki zadatak!
Ključne karakteristike:
  • Ekran: 23.8'' VA, Full HD (1920x1080)
  • Osvežavanje: 100 Hz
  • Odziv: Brz i fluidan prikaz
  • Dizajn: Tanke ivice, moderan izgled
Specifikacija:
ProizvođačPhilips
TipMonitor
Model24E2N1100LB/00
Veličina ekrana24 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Tip ekranaLCD
Tip panelaVA
Pozadinsko osvetljenjeWLED
Odnos stranica16:9
Nativni kontrast4.000:1
Osvetljenje250 nita
Odziv1 ms (mprt)
Vertikalno osvežavanje100 Hz
Tip adaptivne sinhronizacijeAdaptive Sync
Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela0.2745mm x 0.2745mm
Paleta boja16.7 miliona boja
OstalosRGB, Flicker-free, Low Blue Light, EasyRead, 3H, SmartContrast
Ukupno HDMI priključaka1
HDMI priključci1 x HDMI 1.4
VGA D-sub1
Ostali priključci / SlotoviHDCP 1.4
OstaloKensington security slot
Dodatne mogućnostiTilt
Montiranje na zidVESA 100 mm x 100 mm
BojaCrna
Širina541 mm
Dubina180 mm
Visina416 mm
Masa2.44 kg (sa postoljem)
Energetska klasaE
Reklamacioni period24 meseca
Prava potrošačaZagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
RaznoLink proizvođača
+ prikaži više - prikaži manje
Detalji
SKU 61183
Brend Philips
Vrsta Monitor
Akcija Redovna cena
EAN 8721038000351
Konekcija HDMI, VGA
Dijagonala 24''
Boja Crna
Tip panela VA
Format Full HD
Odziv 1ms-3ms
Rezolucija 1.920 x 1.080
Frekvencija 100Hz
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Recenzija za:Monitor Philips 23.8" 24E2N1100LB/00