| SKU | 53885 |
|---|---|
| Brend | LG |
| EAN | 8806087974850 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Monitor LG 27'' 27UP85NP-W.BEU IPS - Iskoristi svaki piksel, oseti svaku nijansu!
Oseti vrhunsko iskustvo gledanja uz LG 27UP85NP-W.BEU monitor. Ovaj 27-inčni monitor donosi kristalno jasnu sliku zahvaljujući IPS tehnologiji, pružajući širok ugao gledanja i precizne boje iz svakog ugla sobe. Uživaj u detaljima i živopisnim bojama dok se potpuno uranjaš u omiljenu igru ili film. Sa 4K Ultra HD rezolucijom, svaki piksel oživljava, nudeći neverovatnu oštrinu i detalje. Svi ovi faktori čine ga idealnim izborom za gejming, dizajn ili svakodnevnu upotrebu. Takođe, uživaćete u fleksibilnosti povezivanja zahvaljujući brojnim portovima uključujući HDMI, DisplayPort i USB-C. Svestranost, performanse i vrhunski kvalitet slike čine ovaj monitor nezaobilaznim dodatkom za tvoj radni ili gejmerski prostor.
Ključne karakteristike:
- Veličina ekrana: 27''
- Tehnologija ekrana: IPS
- Rezolucija: 4K Ultra HD
- Povezivanje: HDMI, DisplayPort, USB-C
- Širok ugao gledanja i precizne boje
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | 27UP85NP-W.BEU IPS |
| Veličina | 27 inča |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Boja | Crna |
| Osvetljenost | 400 cd/m2 |
| Vreme odziva | 5 ms |
| Vrsta displeja | IPS |
| Odnos Kontrasta | 1200:1 |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| AMD FreeSinc tip | FreeSync |
| NVIDIA G-SINC | Da |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| Konektori | 2 x HDMI , 1 x DisplayPort 1.4, 1 x USB-C |
| Ostale funkcije | VESA: 100 x 100mm |
| DImenzije (sa postoljem) | 613.5 x 239.3 x 569.3 mm |
| Težina (sa postoljem) | 4.1 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 53885 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806087974850 |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | 4K UHD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Frekvencija | 60Hz |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form