| SKU | 53034 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5397184821381 |
Akcija traje od 13.05.2026 do 31.05.2026
Požuri, ponuda ističe za:
Monitor Dell U2424H 23.8 120Hz - Uživaj u igrama u punom sjaju!
Dell U2424H je monitor koji će te potpuno osvojiti svojim performansama i kvalitetom slike. Sa ekranom veličine 23.8 inča, pruža ti širok i imerzivan pogled na svet igara. Ono što ga čini posebnim je brzina osvežavanja od 120Hz, što znači da ćeš uživati u ultra-glatisom prikazu slika bez trzanja ili zamućenja. Kada zaroniš u igru, osetićeš se kao da si deo nje zahvaljujući Full HD rezoluciji i izuzetnom kontrastu. Boje su žive i realistične, čime ćeš u potpunosti uživati u svakom trenutku igre. Bez obzira da li si gejmer ili kreator sadržaja, ovaj monitor će ispuniti sve tvoje potrebe.
Ključne karakteristike:
- Veličina ekrana: 23.8 inča
- Rezolucija: Full HD (1920x1080)
- Osvežavanje: 120Hz
- Kontrast: 1000:1
- Boje: Vividne i realistične
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Tip | Monitor |
| Model | Prava potrošača |
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 120Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm x 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 100% BT.709, 100% sRGB, 3H hard coating, 85% of DCI-P3, Anti-glare, Delta E < 2, Low Blue Light, Senzor ambijentalnog osvetljenja, TÜV-certified |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort out (MST) |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 3.2 tip C downstream, 1x USB 3.2 tip C upstream, 3x USB 3.2 downstream |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 15W |
| Podržane tehnologije | Daisy Chain |
| Ostalo | Dell Display Manager, Kompatibilan sa MacBook Air i MacBook Pro laptopovima |
| Dodatne mogućnosti | Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Bela |
| Širina | 538.64mm |
| Dubina | 181.75mm |
| Visina | 364mm ~ 496.53mm |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, Naponski kabl, USB 3.2 tip A - USB 3.2 tip C kabl |
| Masa | 5.38kg (sa postoljem) |
| Energetska klasa | D |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 53034 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5397184821381 |
| Dijagonala | 24'' |
| Boja | Siva |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Model | UltraSharp |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 120Hz |










Login and Registration Form