21.5" monitor premium brenda ASUS idealan za kancelarijsku i svakodnevnu upotrebu.
| SKU | 35513 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 02.10.2022 |
| EAN | 4718017838504 |
Nema na stanju
Cena:
11.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS 21.5" VP229HE LED - monitor premium kvaliteta.
ASUS 21.5" VP229HE LED 21.5-inčni monitor idealan je za svakodnevnu upotrebu. Rezolucija monitora je Full HD 1.920 x 1.080 pixela.
Ključne karakteristike:
- 21.5 inča
- IPS panel
- LED pozadinsko osvetljenje
- 75Hz osvežavanje
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Monitor |
| Model | VP229HE LED |
| Boja | Crna |
| Veličina | 21.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Prikljičci | 1x VGA D-Sub, 1x HDMI 1.4, Kensington security lock slot |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Zvučnici | Ne |
| Podržane tehnologije | Color Temperature Selection, FreeSync Technology, HDCP, QuickFit, SPLENDID Technology, Trace Free Technology |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 490 x 199 x 343 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 35513 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 02.10.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017838504 |
| Dijagonala | 22'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.999 RSD



Login and Registration Form