| SKU | 56409 |
|---|---|
| Brend | Nintendo |
| Datum Izlaska | 26.09.2024 |
| EAN | 045496453893 |
Nintendo SWITCH Lite // super cena Nintendo SWITCH Lite - Hyrule Edition.
Konzola dolazi u prelepoj zlatnoj boji, ukrašenoj prepoznatljivim simbolima koji evociraju čarobni svet Hyrule-a, što je čini savršenim izborom za svakog obožavatelja. Ovaj model Switch Lite konzole zadržava sve karakteristike koje čine Switch Lite izuzetno popularnim, uključujući kompaktnost, lagan dizajn i prenosivost, omogućavajući vam da uživate u igrama gde god se nalazili.
SWITCH Lite ne može da se prikači na televizor, ali zahvaljujući svojim mogućnostima, kao i veličini, ovu konzolu bez problema možete da ponesete u svom rancu na plažu ili druženje.
Druga razlika između dve navedene konzole, je ta da su Joy-Con kontroleri ugrađeni u konzolu. Iz tog razloga, konzola ne poseduje HD rumble vibraciju. S druge strane, baterija je većeg kapaciteta u odnosu na NSW i daje vam mogućnost uživanja u igri do 7 sati.
SWITCH Lite je konzola koja je namenjena svim igračima koji su konstantno u pokretu. Lagana je i kompaktna. Možete povezati konzolu sa svojim prijateljima (do osam konzola je moguće povezati) i iskusiti nezaboravnu zabavu lokalnog multiplejera. U slučaju da više volite Online igre, članstvom u Nintendo Switch Online-u, možete igrati bilo koju Switch igru sa prijateljima širom sveta, kao i pristupiti ogromnoj bazi igara.
Rezolucija na ekranu ostaje ista - 720p.
Boja: ZLATNA

Specifikacija:
| Proizvođač | Nintendo |
| Tip | Konzola |
| Model | SWITCH Lite Hyrule Edition |
| Veličina memorije | 32GB |
| Procesor/Grafička | NVIDIA Custom Tegra |
| Podržane rezolucije | 1080p HDMI TV / 720p tabletop i handheld režim |
| Mreža | Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.1 |
| Konekcija | 3.5 mm ulaz za slušalice i mikrofon, Nintendo Switch Game Card slot |
| Baterija | Li-Ion baterija 3570 mAh, autonomija do 6h u zavisnosti od režima. Punjenje ~3h |
| Ekran | Touch screen 5.5`` LCD rezolucije 1280x720. |
| Dimenzije | 91.1 x 208 x 13.9 mm |
| Masa | 275 g |
| Boja | Zlatna |
| Igre za Nintendo SWITCH Lite konzolu | Pogledajte ponudu igara za SWITCH konzole |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Dodatna oprema za Nintendo SWITCH | Pogledajte ponudu opreme za Nintendo SWITCH konzole |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 56409 |
|---|---|
| Brend | Nintendo |
| Vrsta | Ručna konzola |
| Datum Izlaska | 26.09.2024 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 045496453893 |
| Platforma | SWITCH |
| Boja | Zlatna |



Login and Registration Form