| SKU | 50841 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281961557 |
Slušalice JBL Quantum 910P Wireless - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Profesionalna prednost uz poboljšani JBL QuantumSPHERE 360 za praćenje glave na tvom računaru! JBL QuantumSPHERE 360™, koji pokreće JBL QuantumENGINE, dostupan preko USB-C ključa/adaptera, pruža ti profesionalno pozicioniranje 3D-audija na tvom računaru. Prilagođena kalibracija JBL-ovog algoritma sa integrisanim senzorom za praćenje glave i dodatnim mikrofonom je napravljena isključivo za JBL Quanum 910P Wireless slušalice dajući PC gejmerima precizno pozicioniranje zvuka sledeće generacije i fiksni, nezavisni zvučni pejzaž, poboljšavajući tvoje prirodne instinkte. JBL QuantumENGINE je takođe opremljen sa DTS slušalicama X: v2.0. Integrisana tehnologija praćenja glave pruža ti dodatnu preciznost i akustičnu prisutnost koja ti je potrebna da bi pobedio u svakoj igri. Od najsitnijih koraka do najglasnije eksplozije, JBL QuantumSOUND Signature čini svaku scenu epskom i svakog igrača konkurentnijim. Hi-Res sertifikovani neodimijumski drajveri od 50 mm daju impresivnu krivu zvuka koju su podesili JBL audiolozi i posebno dizajnirani za igranje igara. Prepoznatljivi zvuk stvara najrealističniji zvučni pejzaž za konkurentsku prednost u svakoj bitci. Uživaj u svakoj partiji sa sjajnim JBL Quantum 910P bežičnim slušalicama!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Gejmerske slušalice |
| Model | JBL Quantum 910P |
| Povezivanje | Wireless, USB-C adapter |
| Zvučnici | 50mm |
| Boja | Belo-plava |
| Pozadinsko osvetljenje | Da |
| Mikrofon | Da |
| Frekvencija (slušalice) | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost (slušalice) | 1kHz/1mV (dB)111 |
| Impedensa (slušalice) | 32 ohm |
| Kompatabilnost | PC, PS4, PS5, NSW, MAC, XB1, Xbox Series X/S |
| Vreme punjenja | 2 h |
| Maksimalno vreme trajanja baterije | 39 h |
| Dužina kabla | 2 m |
| Težina | 420 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 50841 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281961557 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, MAC, PC, Playstation 4, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | USB, USB-C, Wireless |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Bela |



Login and Registration Form