Genesis ARGON 600 gejmerske slušalice
| SKU | 29470 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969426281 |
Na stanju
Redovna cena :
4.999 RSD
2.499 RSD
50% POPUST | UŠTEDA 2.500 RSD
Akcija traje od 06.04.2026 do 05.05.2026
Požuri, ponuda ističe za:
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Genesis ARGON 600 gejmerske slušalice // Super cena.
Gaming slušalice Genesis Argon 600 sa 2.0 stereo sistemom i lakim, ali idržljivim materijalima namenjene su pre svega gejmerima koji vole lakše slušalice. Slušalice su opremljene 50mm zvučnicima sa velikom relnošću reprodukcije zvuka. Poseduju osetljivi mikrofon sa poništavanjem pozadinske buke, tako da će vas kolege čuti kristalno jasno i tokom galame u prostoriji. Veliki padovi poseduju meke jastučiće prekrivene eko kožom, tako da nećete osećati nelagodnost ni tokom dugotrajnog korišćenja.

Ključne karakteristike:
- 2.0 stereo sistem
- Osetljivi mikrofon sa prigušenjem pozadinske buke
- Kontrola zvuka na kablu
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Gejmerske slušalice sa mikrofonom |
| Model | Argon 600 |
| Povezivanje | Žično |
| Dužina kabla | 1.5 m |
| Boja | Crna |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Mikrofon | Da |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik zvučnika | 50 mm |
| Osetljivost (slušalice) | 116 dB |
| Frekvencija (slušalice) | 20-20000 HZ |
| Impedensa (slušalice) | 32 Ohm |
| Kompatabilnost | PC |
| Osetljivost (mikrofon) | -38 dB |
| Frekvencija (mikrofon) | 100-10000 HZ |
| Dodatno | Mini Jack x2, Mini Jack x1 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 29470 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969426281 |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 4, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
4.999 RSD
2.499 RSD
50% POPUST | UŠTEDA 2.500 RSD



Login and Registration Form